Gdzie zamówić obrączki?

Blink blink! Uwielbiamy wszystko, co się świeci i pięknie uzupełnia codzienne i wieczorowe stylizacje. Rozmawiamy o biżuterii, błyskotkach i nie tylko.
Awatar użytkownika
Leona64
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2020, 0:47

Gdzie zamówić obrączki?

Post autor: Leona64 »

Dziewczyny, czy któraś z was zamawiała może obrączki przez internet? Jeśli tak, to jakie sklepy z tego rodzaju biżuterią polecacie? Liczy się dla mnie przede wszystkim porządne wykonanie :)
Awatar użytkownika
hermina60
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2020, 3:16

Re: Gdzie zamówić obrączki?

Post autor: hermina60 »

Naprawdę fajnej jakości obrączki ma w ofercie jubiler Lisiewski. Poza tym ceny są nie tak wysokie, jak można by się spodziewać. Ich biżuteria dobrze się nosi, nie niszczy i po latach wygląda tak samo ładnie, więc polecam :)
aguś

Re: Gdzie zamówić obrączki?

Post autor: aguś »

Jeśli chodzi o obrączki, to z cala pewnością polecam sklep Jubiler Korn, jestem przed ślubem, więc sprawdziłam oferty dużej liczby jubilerów, jednak tam spodobały mi się najbardziej, a duża ilość wzorów sprawi, że na pewno znajdziecie cos odpowiedniego dla siebie.
Adamwrół

Re: Gdzie zamówić obrączki?

Post autor: Adamwrół »

My z żoną takie sprawy po prostu załawtiliśmy u doświadczonego jubilera w http://www.jubileraura.pl/. Efekt super. Obrączki po prostu bardzo estetyczne, wygodne, rozmiarowo OK, dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb. Bardzo fajnie nam sie je nosi
Śnieżka

Re: Gdzie zamówić obrączki?

Post autor: Śnieżka »

Leona64 pisze: ↑10 sie 2020, 6:40 Dziewczyny, czy któraś z was zamawiała może obrączki przez internet? Jeśli tak, to jakie sklepy z tego rodzaju biżuterią polecacie? Liczy się dla mnie przede wszystkim porządne wykonanie :)
Tak, ja zamawiałam. Długo szukaliśmy odpowiednich obrączek i w końcu trafiliśmy na https://www.karkosik.pl/14-obraczki-slubne . Wybór jest naprawdę ogromny, a wyroby są przepiękne.

edt burberry
boszak

Re: Gdzie zamówić obrączki?

Post autor: boszak »

Na pewno zajrzyj do sklepów internetowych, aby znaleźć wyjątkowe akcesoria, takie jak tania biżuteria damska w przystępnych cenach. To świetny sposób, aby zachować trochę gotówki w kieszeni!
ODPOWIEDZ