Adwokat z Łodzi

Ciekawostki związane z modą, projektantami, sklepami, materiałami i wiele więcej.
mość

Adwokat z Łodzi

Post autor: mość »

Czy przy rozwodzie zawsze potrzebny jest dobry prawnik? Jak myślicie? Można się rozwieść bez prawnika? Dogadać tylko między sobą? Są takie pary którym się to udało?
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 745
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:41

Re: Adwokat z Łodzi

Post autor: Zdzisiek78 »

Możesz zajrzeć na https://lexsecure.pl/, jeśli szukasz dobrego prawnika. Swoje usługi świadczą online i do tego 24/7, więc nie musisz się martwić, że nie są z Łodzi. Według mnie, przez obecną sytuację w kraju, porady prawne online są na pewno wielkim ułatwieniem.
Aśka

Re: Adwokat z Łodzi

Post autor: Aśka »

No dory prawnik na pewno zawsze się przydaje. Ja zdecydowałam się zasięgnąć opinii u Pana Tomaszczyk i bardzo mi się ta decyzja opłaciła. Podpowiedział co i jak, o co warto walczyć a co lepiej odpuścić. Pomógł w sprawach papierkowych i ogólnie służył wsparciem i poradą przez cały proces.

hp skaner a3
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 311
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:48

Re: Adwokat z Łodzi

Post autor: kasiakowa06 »

Zdzisiek78 pisze: ↑05 lis 2020, 22:03 Możesz zajrzeć na lexsecure.pl , jeśli szukasz dobrego prawnika. Swoje usługi świadczą online i do tego 24/7, więc nie musisz się martwić, że nie są z Łodzi. Według mnie, przez obecną sytuację w kraju, porady prawne online są na pewno wielkim ułatwieniem.
Czym sie zajmuje adwokat możesz poczytać także na portalu https://www.swiatprawa.pl/naruszenie-ni ... cielesnej/

Obrazek
ODPOWIEDZ