grzejnik na prąd

Ciekawostki związane z modą, projektantami, sklepami, materiałami i wiele więcej.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 60
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:09

grzejnik na prąd

Post autor: paulinabb »

Grzejnik Panelowy elektryczny - polecicie jakąś firmę?

schemat podłączenia stycznika
Awatar użytkownika
projektant
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:09

Re: grzejnik na prąd

Post autor: projektant »

Ja niestety nie jestem w stanie polecić żadnej firmy, gdyż u mnie w firmie korzystam z dość dedykowanych rozwiązań. Mogę jeszcze powiedzieć, że odkąd posiadamy ofertę prądu dla firm https://poprostuenergia.pl/prad-dla-firmy/ to w sumie od tego momentu płatności za prąd obniżyły się.
proą

Re: grzejnik na prąd

Post autor: proą »

My mamy grzejniki na prąd już od ponad roku, są to grzejniki na podczerwień, które mają niski pobór energii, dzięki czemu te urządzenia są jak najbardziej opłacalne. Kupiliśmy je też w dobrej cenie, w sklepie internetowym firmy Stimtalux z Warszawy https://www.stimtalux.com/produkty. To rzetelna firma, posiadają szeroką gamę produktów, jest z czego wybierać. Grzejniki działają bardzo dobrze, grzeją tak, jak trzeba, no i stanowią też ładną dekorację.
snapee

Re: grzejnik na prąd

Post autor: snapee »

Jestem wciąż zadowolona z tego, co robię, ale niemalże zawsze mam problem z szukaniem możliwości, jakie są dla nas. I jeśli sobie to po prostu rozwiniemy, to jednak mimo wszystko warto o tym mówić. No wiecie, jak już mówimy o możliwościach, to nawet naprawiłam ogrzewanie. Patrzcie: https://inbudo.pl/brak-wody-w-grzejniku/ .
sami9222

Re: grzejnik na prąd

Post autor: sami9222 »

Mnie z kolei bardziej interesuje ekologiczne ogrzewanie elektryczne , ponieważ wiem, że jest to bardzo ważna kwestia, a ekologia to podstawa. Firm, które zajmują się tego typu ogrzewaniem nie brakuje, a na pewno są w stanie zadbać o to, aby wszystko właściwie dobrać do Waszego domu.
wiolkaaa

Re: grzejnik na prąd

Post autor: wiolkaaa »

Niedawno natrafiłam na interesującą ofertę na stronie https://daikin.konin.pl , gdzie dostępne są bardzo wydajne pompy ciepła. Ich efektywność oraz solidne wykonanie skłoniły mnie do rozważenia ewentualnego zakupu.
tośkaa

Re: grzejnik na prąd

Post autor: tośkaa »

My za jakiś czas planujemy zamówić pelleciarkę od https://letgroup.pl/ . Rzeczywiście oferta tej firmy bardzo nam przypadła do gustu, urządzenia jakie można tutaj kupić bardzo dobrze działają, są starannie wykonane, a dodatkowo też obsługa z dużym zaangażowaniem podchodzi do klientów
ODPOWIEDZ