Trudne sprawy

Ciekawostki związane z modą, projektantami, sklepami, materiałami i wiele więcej.
już

Trudne sprawy

Post autor: już »

Czasami pomoc prawna jest bardzo potrzebna. Są takie sytuacje w życiu że bez tego ani rusz. Warto postawić wtedy na prawdziwego fachowca. Prawda?
luś

Re: Trudne sprawy

Post autor: luś »

Na pewno warto też samemu się edukować, aby móc załatwić wiele różnych spraw. Tutaj https://kartuzy.info/artykul/kiedy-akt- ... ny/1027727 można sobie poczytać na temat aktu notarialnego. Nie da się ukryć, że jest to szczególna forma zawierania różnych umów. Znajdziecie tam wiele ciekawych i praktycznych informacji, które prędzej czy później mogą się przydać. Poczytajcie sobie na ten temat.
Śnieżka

Re: Trudne sprawy

Post autor: Śnieżka »

Współcześnie narażeni jesteśmy na wystąpienie wielu zdarzeń, za które możemy być pociągnięci do odpowiedzialności prawnej. W związku z tym warto mieć namiary na kogoś znającego się na przepisach prawa. Takim pomocnikiem może stać sięhttp://em.kielce.pl/ciekawostki/infolinia-prawna-nieoceniona-pomoc-w-naglych-material-partnera
Śnieżka

Re: Trudne sprawy

Post autor: Śnieżka »

Współcześnie narażeni jesteśmy na wystąpienie wielu zdarzeń, za które możemy być pociągnięci do odpowiedzialności prawnej. W związku z tym warto mieć namiary na kogoś znającego się na przepisach prawa. Takim pomocnikiem może stać się http://em.kielce.pl/ciekawostki/infolin ... l-partnera
Zdzisiek78Ś

Re: Trudne sprawy

Post autor: Zdzisiek78Ś »

Myślę, że w tym temacie przyda się też wzmianka na temat kosztów notarialnych. Od czego zależą, ile wynoszą i kto je ponosi? To wszystko w prosty i przejrzysty sposób wyjaśnione jest w artykule http://www.gazetaprawo.net/czego-zalezy ... tarialnej/ . Uważam, że każdy powinien mieć świadomość za co płaci.
ODPOWIEDZ