Odpady pobudowlane

Przestrzeń na inspiracje modowe, wnętrzarskie, urodowe, ale też na motywację do rozwoju.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 79
Rejestracja: 10 lut 2020, 15:31

Odpady pobudowlane

Post autor: magdap »

Szukam firmy, która odbiera odpady pobudowlane Wrocław. Czeka mnie remont mieszkania i spora ilość gruzu.
ryśka

Re: Odpady pobudowlane

Post autor: ryśka »

Ja wiele pozytywnych opinii słyszałąm na temat tej firmy https://www.wektorsc.eu/odbior-oleju-przepracowanego/ Z tego co wiem zajmuje się ona wywozem odpadów niebezpiecznych a także czyszczeniem separatorów oraz kanalizacji przemysłowej. Myślę, że warto zapoznać się z jej ofertą
mertś

Re: Odpady pobudowlane

Post autor: mertś »

ryśka pisze: ↑11 gru 2020, 21:02 Ja wiele pozytywnych opinii słyszałąm na temat tej firmy https://www.wektorsc.eu/odbior-oleju-przepracowanego/ Z tego co wiem zajmuje się ona wywozem odpadów niebezpiecznych a także czyszczeniem separatorów oraz kanalizacji przemysłowej. Myślę, że warto zapoznać się z jej ofertą
U nas także były odpady niebezpieczne. Z nimi jak wiadomo, trzeba sobie trochę inaczej radzić, bo przed ich utylizacją, trzeba je unieszkodliwić. U nas zajmują się tym specjaliści z firmy EKOPROD z Legnicy http://www.utylizacja.legnica.pl/zakres-dzialalnosci. Ich oferta jest kompleksowa, a w niej mają odbiór, właśnie unieszkodliwianie i utylizację odpadów. Mają korzystne ceny, są rzetelni, oczywiście pracują całkowicie legalnie, polecam.
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Odpady pobudowlane

Post autor: Sylwia »

A w czym najlepiej Waszym zdaniem transportować gruz? Ja słyszałam, że świetnie sprawdzają się do tego celu worki polipropylenowe Big-Bag, takie jak na stronie internetowej https://big-kam.pl/. A co Wy o tym myślicie? Czy mieliście kiedyś do czynienia z takimi kontenerami elastycznymi?
Tracy

Re: Odpady pobudowlane

Post autor: Tracy »

Sylwia pisze: ↑27 sty 2021, 11:43 A w czym najlepiej Waszym zdaniem transportować gruz? Ja słyszałam, że świetnie sprawdzają się do tego celu worki polipropylenowe Big-Bag, takie jak na stronie internetowej https://big-kam.pl/. A co Wy o tym myślicie? Czy mieliście kiedyś do czynienia z takimi kontenerami elastycznymi?
Jezeli chodzi o odpady pobudowlane, to właśnie albo bierze się takie worki Big Bag, albo zamawia sie kontener. A jeśli chodzi o np o trnasport oleju przepracowanego z warsztatuz firmy czy coś, to na pewno warto pomyślec o firmie Wektor z Chorzowa https://www.wektorsc.eu/
kot

Re: Odpady pobudowlane

Post autor: kot »

Sylwia pisze: 27 sty 2021, 11:43 A w czym najlepiej Waszym zdaniem transportować gruz? Ja słyszałam, że świetnie sprawdzają się do tego celu worki polipropylenowe Big-Bag, takie jak na stronie internetowej https://big-kam.pl/. A co Wy o tym myślicie? Czy mieliście kiedyś do czynienia z takimi kontenerami elastycznymi?
Big-Bagi miała moja mama w pracy. Tak samo jak hydrofor i wyłącznik ciśnieniowy , który ciągle się wieszal. Cieszę się, że teraz zmieniła pracę i nie ma tego na głowie. Można powiedzieć, że sporo w tym względzie mogliśmy powiedzieć, ale jednak ona z tym to miała niezłe problemy.
joaśka

Re: Odpady pobudowlane

Post autor: joaśka »

Ogólnie jeśli chodzi o przewóz odpadów to właśnie tutaj firma posiada bardzo dobrą ofertę. Dodatkowo też pracują tutaj osoby z naprawdę wielkim doświadczeniem, więc moze jednak to będzie dobry wybór
Awatar użytkownika
tormund92
Posty: 546
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: Odpady pobudowlane

Post autor: tormund92 »

Jeśli macie elektrośmieci w domu i chcielibyście się ich pozbyć, warto skorzystać z usług firmy odbiorydomowe.pl. Osobiście sugeruję kontakt z nimi, a wtedy z pewnością przedstawią więcej szczegółów oferty. Są to fachowcy z dużym doświadczeniem, dlatego nie zawiedziecie się ich usługami.
Piotrek288

Re: Odpady pobudowlane

Post autor: Piotrek288 »

Kontenery na gruz w Łodzi - https://zamow-kontener.pl/lodzkie/wywoz-gruzu-lodz/ to niezbędny element wielu projektów budowlanych i remontowych. Ich obecność na terenie budowy nie tylko ułatwia składowanie odpadów budowlanych, ale także stanowi ważny sygnał o trosce o środowisko. Wprowadzając segregację i prawidłowe usuwanie odpadów, mieszkańcy oraz firmy budowlane wspólnie dbają o czystość i estetykę miasta. Wynajem kontenerów na gruz to zatem nie tylko krok ku uporządkowaniu terenu budowy, ale także gest dbałości o środowisko naturalne, który przekłada się na lepszą jakość życia wszystkich mieszkańców.
ODPOWIEDZ