Jaki wózek 3 w1 wybrać?

Ciuchy dla maluchów. Polecamy sklepy z odzieżą dziecięcą i najlepsze rozwiązania w wyborze ubioru dziecka.
Awatar użytkownika
Konwalia
Posty: 10
Rejestracja: 18 lip 2019, 13:06

Jaki wózek 3 w1 wybrać?

Post autor: Konwalia »

Cześć! Szukam fajnego wózka 3 w 1. Zależy mi na wysokiej funkcjonalności i na ciekawym designu. Myślałam o jakimś modelu Cybex Priam. Widziałam takie w sklepie umalucha.pl.  Czy ktoś z Was poleca?
Awatar użytkownika
Tadea
Posty: 12
Rejestracja: 29 cze 2019, 1:26

Re: Jaki wózek 3 w1 wybrać?

Post autor: Tadea »

Moje serce podbił https://umalucha.pl/produkt/cybex-priam-2-0-lux-cherubs-fashion-collection-by-jeremy-scott-pale-pink-konfigurator. Ma przepiękny, modny i stylowy design. Dodatkowo wózek jest bardzo funkcjonalny – naprawdę warto go zakupić.
Awatar użytkownika
Kasieńka30
Posty: 10
Rejestracja: 12 lip 2019, 14:16

Re: Jaki wózek 3 w1 wybrać?

Post autor: Kasieńka30 »

Jeśli lubisz granatowy kolor to koniecznie sprawdź wózek https://umalucha.pl/produkt/cybex-priam-space-rocket-pop-star-by-anna-k-fashion-limited-edition-collection-tacka-snack-tray-gratis. Takie barwy bardzo uspokajają 😊. Dla mnie ten wózek był bardzo praktyczny i wygodny.
Awatar użytkownika
astres
Posty: 454
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:25

Re: Jaki wózek 3 w1 wybrać?

Post autor: astres »

Na tej stronie jest o tym napisane mozna sie duzo dowiedzieć :) http://www.iseksuolog.pl/kto-produkuje-kamagre/
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 38
Rejestracja: 23 lip 2019, 19:58

Re: Jaki wózek 3 w1 wybrać?

Post autor: Majkaaa »

Anex ma bardzo fajne modele. Sama mam e/type i jestem z niego bardzo zadowolona. solidny, wygodny i bezpieczny a przy tym zwrotny, poręczny i zgrabny. Polecam sprawdzić;)
Awatar użytkownika
puchinka
Posty: 103
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:14

Re: Jaki wózek 3 w1 wybrać?

Post autor: puchinka »

Sama też interesuje się wózkami bo powoli zaczynam kompletować wyprawkę. To moja pierwsza ciąża więc jestem trochę zdenerwowana, i się stresuję czy czegoś nie zapomne kupić. Ostatnio przeglądałam sklep z bodami dla niemowląt https://www.kasiaubranka.pl/ . Wszystkie body jakie są dostępne czytałam że właścicielka sklepu P. Kasia sama projektuje i szyje. ładne prawda ?
Awatar użytkownika
IrkaNil
Posty: 155
Rejestracja: 15 lip 2019, 21:42

Re: Jaki wózek 3 w1 wybrać?

Post autor: IrkaNil »

W takim razie odwiedź również ofertę sklepu internetowego https://umalucha.pl/kategoria-produktu/wozki/3w1 w którym będziecie mogli znaleźć szeroki wybór propozycji w zakresie wózków dziecięcych 3w1 i nie tylko. Maja topowe marki, szeroka gamę modeli i do tego jedne z najlepszych cen. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni :)
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 24
Rejestracja: 07 lis 2019, 14:20

Re: Jaki wózek 3 w1 wybrać?

Post autor: Olkka »

Majkaaa pisze: ↑14 paź 2019, 15:21 Anex ma bardzo fajne modele. Sama mam e/type i jestem z niego bardzo zadowolona. solidny, wygodny i bezpieczny a przy tym zwrotny, poręczny i zgrabny. Polecam sprawdzić;)
To prawda! Też mam ich e/type i bardzo fajnie mi się sprawdza. Daje radę na każdym terenie, koła duże i zwrotne, lekko się prowadzi i jest poręczny.
Awatar użytkownika
ropuszka
Posty: 6
Rejestracja: 27 sie 2019, 14:59

Re: Jaki wózek 3 w1 wybrać?

Post autor: ropuszka »

ja kupiłam wóżek z firmy anex i jestem nim zachwycona , bardzo lekko się prowadzi, b banalnie się składa i rozkłada ,
ma porządny stelaż i amortyzację solidna, jest wózkiem zgrabnym , pięknym, bezpiecznym;-)
Awatar użytkownika
AnitaT
Posty: 16
Rejestracja: 27 sty 2020, 14:03

Re: Jaki wózek 3 w1 wybrać?

Post autor: AnitaT »

Też zdecydowałam się na anexa. Po przetestowaniu kilku modeli w sklepie jakoś najbardziej mi pasował. Z zakupu jestem bardzo zadowolona. Wózek super sobie radzi na każdym terenie, lekko się prowadzi, jest wygodny, poręczny i zgrabny, więc bez problemu wszędzie się z nim wcisnę:)

witamina k2 krople
Awatar użytkownika
Majkaaa
Posty: 38
Rejestracja: 23 lip 2019, 19:58

Re: Jaki wózek 3 w1 wybrać?

Post autor: Majkaaa »

Jak dla mnie anex też okazał się bardzo trafionym wyborem. Wózek fajnie się prezentuje a przy tym jest wygodny, bezpieczny i poręczny. Moje oczekiwania spełnia w 100%:)
Awatar użytkownika
lenka85
Posty: 24
Rejestracja: 06 maja 2020, 17:16

Re: Jaki wózek 3 w1 wybrać?

Post autor: lenka85 »

tak u mnie anex też okazał się strzałem w 10 jestem nim zachwycone spacery to sama przyjemnosc
Awatar użytkownika
polalajla
Posty: 12
Rejestracja: 25 maja 2020, 16:57

Re: Jaki wózek 3 w1 wybrać?

Post autor: polalajla »

My wybraliśmy Anexa l/type i bardzo nam się podoba do tego jest zwrotny i lekko się prowadzi
Awatar użytkownika
struna
Posty: 29
Rejestracja: 28 sty 2020, 10:34

Re: Jaki wózek 3 w1 wybrać?

Post autor: struna »

Ja bym wybrała tak jak moja siostra czyli wózek silver cross surf, od razu widać że to wyższa półka, widać ogromną różnicę na plus na spacerze jak się porówna ten wózek z innymi
Awatar użytkownika
iza
Posty: 93
Rejestracja: 12 cze 2019, 9:04

Re: Jaki wózek 3 w1 wybrać?

Post autor: iza »

Fajne te wózki, które opisujecie ale a się zdecydowałam na x-landera po obejrzeniu niezliczonej ilości recenzji i przeczytaniu setek opinii, jestem bardzo z niego zadowolona, warto było poświęcić trochę czasu na wyszukanie takiego ideału :)
Awatar użytkownika
Amela22
Posty: 14
Rejestracja: 17 lut 2020, 17:41

Re: Jaki wózek 3 w1 wybrać?

Post autor: Amela22 »

U nas tez anex l/type i super się sprawdza. Bardzo wygodny w użytkowaniu, solidny, zwrotny i z dobrą amortyzacją. Całkiem przyjemnie się nim jeździ;)
Awatar użytkownika
Olkka
Posty: 24
Rejestracja: 07 lis 2019, 14:20

Re: Jaki wózek 3 w1 wybrać?

Post autor: Olkka »

Faktycznie, anexy są dość popularne. Solidne wykonanie a i cena przystępna. My mamy e/type i super się sprawdza. Daje radę na każdym terenie, koła zwrotne, dobra amortyzacja i fajny, nowoczesny wygląd.
ODPOWIEDZ