Chorwackie tłumaczenia

Tutaj rozmawiamy oczywiście o UBRANIACH! To, co my, kobiety, kochamy najbardziej, czyli moda, trendy, stylizacje i ogromna dawka inspiracji.
Awatar użytkownika
Dolina
Posty: 103
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:45

Chorwackie tłumaczenia

Post autor: Dolina »

Dostałam od znajomego pismo po chorwacku, które bardzo chciałabym przetłumaczyć bo jest dla mnie bardzo ważne. Potrzebny do tego jest Tłumaczenia Chorwacki , ale trochę obawiam sie , ze ciezko będzie mi tak kogoś znaleźć. Więc może pomozecie mi kogoś takiego znaleźć?
Awatar użytkownika
Moniska
Posty: 76
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:26

Re: Chorwackie tłumaczenia

Post autor: Moniska »

Sprawdź sobie ofertę od różnych firm, tak na pewno znajdziesz tą, która będzie najlepiej wam odpowiadać. Zerknijcie sobie tu na stronkę http://www.verbo.com.pl Ja tu znalazłam kompleksową pomoc przy różnego rodzaju tłumaczeniach
Awatar użytkownika
Damian43433
Posty: 89
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:47

Re: Chorwackie tłumaczenia

Post autor: Damian43433 »

Jeśli chodzi o wysokiej jakości oraz rzetelne tłumaczenia, równiez przysięgłe, na pewno warto jest w tej kwestii zaufać temu dobremu tłumaczowi, któego znajdziecie na przykłąd tutaj dogadamycie.pl . Jak najbardziej polecam wam zajrzeć na tę stronę. Według mnie warto jest z nimi współpracować
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 190
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:10

Re: Chorwackie tłumaczenia

Post autor: Eliza111 »

Tłumaczenia z różnych języków bo z niemieckiego angielskiego czy rosyjskiego wykonują korekta tekstu cennik oni zajmują się także poprawą tekstów prac. Koniecznie się z nimi skontaktujecie. Polecam serdeczne.
Awatar użytkownika
angel
Posty: 55
Rejestracja: 25 kwie 2019, 12:30

Re: Chorwackie tłumaczenia

Post autor: angel »

Oj, no nie jest to znany aż tak język, to nie dziwię się, że możesz mieć problemy ze znalezieniem tłumacza. W zasadzie nie wiem, kto się chorwackim zajmuje, za to znam to https://berligo.com/tlumaczenia-przysiegle/ biuro tłumaczeń i wydaje mi się, że dobrym posunięciem będzie oczywiście napisać do nich, albo sprawdzić na stronie. Wypisane są tam obsługiwane przez nich języki.
Awatar użytkownika
lexyyy
Posty: 27
Rejestracja: 14 maja 2020, 12:22
Lokalizacja: Tychy

Re: Chorwackie tłumaczenia

Post autor: lexyyy »

jeżeli potrzebujesz tłumaczenia to możesz się odezwać, bo znam chorwacki, ale nie jestem zaprzysiężonym tłumaczem.
Awatar użytkownika
miroslawek
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2020, 9:48

Re: Chorwackie tłumaczenia

Post autor: miroslawek »

tłumaczenia na chorwacki to generalnie dosyć trudny temat. Moim zdaniem najlepiej iść do profesjonalne biura tłumaczeń. Tak chyba najszybciej dostaniesz dobre i profesjonalne tłumaczenie.
Awatar użytkownika
Telus
Posty: 23
Rejestracja: 13 sty 2020, 11:13

Re: Chorwackie tłumaczenia

Post autor: Telus »

Szczerze mówiąc nie ważne z jakiego języka potrzebujecie tłumaczenie, warto jest przede wszystkim korzystać z usług dobrego i sprawdzonego biura tłumaczeń dogadamycie.pl . Na pewno wtedy będzciecie mogli być pewni, że wasze tłumaczenie jest wykonane poprawnie i rzetelnie
kałuża

Re: Chorwackie tłumaczenia

Post autor: kałuża »

Moim zdaniem do tłumaczeń, szczególnie tych dla nas ważnych warto skorzystać z pomocy specjalistów. Zwłaszcza jeśli tłumaczenia są branżowe to znajomość tego jest konieczna. Nawet jak ktoś zna dobrze dany język w mowie potocznej z trudniejszym tłumaczeniem może sobie nie poradzić. Mnie potrzebne były tłumaczenia ustne i pomoc znalazłam na https://www.translationstreet.pl/tlumaczenia-ustne/ . Jak się okazało mają świetnych fachowców w tym zakresie. W razie potrzeby zdecydowanie skorzystam jeszcze raz z ich usług.
Awatar użytkownika
Werka
Posty: 385
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:06

Re: Chorwackie tłumaczenia

Post autor: Werka »

Chorwackiego to ja za bardzo nie znam, ale pewnie najłatwiej i najprościej byłoby pójść do biura tłumaczeń. Oczywiście nie każde z nich zajmować się będzie tym językiem, więc trzeba sprawdzić w ofercie, jakie tłumaczenia i na jakie języki jest to możliwe w danym punkcie.
Awatar użytkownika
projektant
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:09

Re: Chorwackie tłumaczenia

Post autor: projektant »

Akurat ja jeszcze nigdy nie miałem okazji nic tłumaczyć z tego języka, ale jeszcze oczywiście nic straconego. Mogę na pewno przyznać, że bardzo fajnie w artykule https://dogadamycie.pl/blog/tlumaczenia ... nferencje/ przedstawiono ofertę zdalnego tłumaczenia spotkań online.
paździoch

Re: Chorwackie tłumaczenia

Post autor: paździoch »

Same tłumaczenia przede wszystkim powinny być bardzo dobrze wykonane i oczywiście jak najszybciej dostarczone dla zleceniodawcy. Ja jestem zdania, że również bardzo ciekawie na stronie https://magazynvip.pl/jak-szybko-przetl ... -wyjazdem/ opisano fakt szybkich tłumaczeń przed samym wyjazdem. Czasami również i takie sytuacje się zdarzają.
ODPOWIEDZ