Dobry ekspres do kawy

Tutaj rozmawiamy oczywiście o UBRANIACH! To, co my, kobiety, kochamy najbardziej, czyli moda, trendy, stylizacje i ogromna dawka inspiracji.
Awatar użytkownika
Agosia
Posty: 174
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:12

Dobry ekspres do kawy

Post autor: Agosia »

Niedawno stałam przed wyborem ekspresu do kawy do mojej kuchni. Nie powiem bo ceny są różne jak i rodzaje. Wiem, ze chcąc napić się dobrej kawy muszę też zainwestować w dobry ekspres. Po moich poszukiwaniach doszłam do wniosku, że tutaj https://akcesoriabaristy.pl/pl/c/Ekspresy-do-kawy/48 najlepiej będzie go kupić. W końcu w profesjonalnym miejscu znajdzie się dobry ekspres.
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Dobry ekspres do kawy

Post autor: Sylwia »

Sam zakup dobrego ekspresu do kawy to jeszcze nie wszystko. Jeśli chcecie, aby Wasz sprzęt funkcjonował jak najdłużej sprawnie, a kawa w nim przygotowana była smaczna, pamiętajcie o tym, żeby regularnie wymieniać filtry wody. Ja filtr do mojego ekspresu zamawiam zawsze na stronie https://strefafiltrow.pl/filter-brita-i ... saeco.html, ponieważ jest tam on zdecydowanie tańszy, niż w sklepach stacjonarnych :)
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 93
Rejestracja: 21 maja 2019, 21:48

Re: Dobry ekspres do kawy

Post autor: luiza »

Jeśli nadal szukasz ekspresu do kawy zajrzyj na https://upcafe.pl/ Znajdziesz tam nowoczesne ekspresy w atrakcyjnych cenach. Z tego co widziałam mają też świeżo paloną, aromatyczną kawę w różnych smakach.
Awatar użytkownika
PatrycjaN
Posty: 7
Rejestracja: 21 cze 2019, 8:16

Re: Dobry ekspres do kawy

Post autor: PatrycjaN »

Wiele osób zapomina, że tajemnica sukcesu tkwi w dobrej kawie :P I tu radzę się skupić. Mój chłopak pracował jako barista na różnych ekspresach- lepszych i gorszych, powiedział że ważne aby kawa była porządna. Bez ekspresu też można zresztą zrobić dobrą kawę, polecam poczytać- parzenie kawy w etno
ODPOWIEDZ