Formy reklamy

Tutaj rozmawiamy oczywiście o UBRANIACH! To, co my, kobiety, kochamy najbardziej, czyli moda, trendy, stylizacje i ogromna dawka inspiracji.
Awatar użytkownika
Agosia
Posty: 174
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:12

Formy reklamy

Post autor: Agosia »

Wybierając formę reklamy musisz zastanowić się jaka forma będzie dla Ciebie najskuteczniejsza. Teraz jest tyle możliwości dotarcia do nowego klienta, ze szkoda było by nie wykorzystac wszystkich nowoczesnych mozliwości. Kilka ciekawych propozycji znalazłam tutaj http://splashmedia.pl/uslugi/ , firma bardzo się rozwija i potrafi stworzyć wspaniałe filmy.

splitter opinie
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 21
Rejestracja: 25 sty 2019, 15:17

Re: Formy reklamy

Post autor: Jagoda »

O super sprawa! Naszym rodzimym firmom troszkę chyba opornie idzie z tymi nowoczesnymi rozwiązaniami, a szkoda :)
Awatar użytkownika
Klimka
Posty: 114
Rejestracja: 27 lut 2019, 9:38

Re: Formy reklamy

Post autor: Klimka »

Ciężko doradzić bo nie ma w sumie jednego idealnego sposobu na reklamę:) chociaż u nas na prawdę bardzo dobre efekty osiągneliśmy dzieki gadżetom reklamowym od http://www.izisport.pl/ - super jest opcja że można drukować coś na pokrowce, jakieś logo, nazwę czy hasło reklamowe które dodatkowo skupi uwagę
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 67
Rejestracja: 17 lip 2019, 11:54

Re: Formy reklamy

Post autor: pieknyolek »

Dość ciekawą formą reklamy jest reklama świetlna Szczecin bądź litery przestrzenne Szczecin. Wejdź na stronę https://www.pb-reklama.pl/ i tutaj poszukaj inspiracji ;)
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 43
Rejestracja: 23 maja 2019, 20:28

Re: Formy reklamy

Post autor: kasiunia »

Są różne formy reklamy i uważam, że trzeba reklamę dostosować do wielkości firmy i branży w której funkcjonuje.Jednak wszystkie firmy - bez wyjątku powinny na początku zamówić chociaż wizytówki a później w miarę rozwoju firmy i potrzeb inne gadżety reklamowe.Gdzie to zamówić? - w dobrej drukarni internetowej - https://www.diamond-druk.pl/, gdzie darmowa dostawa oraz szybka realizacja zamówienia to norma. pzdr
Awatar użytkownika
lexixd
Posty: 63
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:52

Re: Formy reklamy

Post autor: lexixd »

Na początek to warto pomyślec o ulotkach. Jest to tanie, a często skuteczne rozwiązanie. Można je zamówic u drukarni online cuddruk. Mają podobno najtańsze ulotki .
Awatar użytkownika
Wiwiens
Posty: 86
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:45

Re: Formy reklamy

Post autor: Wiwiens »

Nie przekonacie się co najlepiej działa w waszej branży dopóki nie spróbujecie różnych rzeczy. Na pewno warto testować reklamy, w końcu na coś traficie. Zerknijcie sobie tu może na ofertę od Eactive W tym miejscu znajdziecie według mnie jedną z lepszych form reklamy dla biznesu. Pewnie już wcześniej słyszeliście o pozycjonowaniu stron, powinno to świetnie się sprawdzić.
Awatar użytkownika
milaczek
Posty: 95
Rejestracja: 07 gru 2019, 15:38

Re: Formy reklamy

Post autor: milaczek »

jesli prowadzi sie swoj biznes, to koniecznie trzeba pomyslec o stronie internetowej, ja sobie w nazwa.pl wykupilam wizytowke z domena i poszlo mi to raz dwa
Awatar użytkownika
czarownica
Posty: 5
Rejestracja: 17 gru 2019, 14:25

Re: Formy reklamy

Post autor: czarownica »

Wydaje mi się, że trzeba się nad tym bardziej pogłowić. Odpowiedź nie jest prosta na to zagadnienie.
Rzecz gorsza od dorsza to tran.
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Formy reklamy

Post autor: Sylwia »

A co sądzicie o tradycyjnych, stacjonarnych formach reklamy, takich jak na przykład potykacze reklamowe? Ja widziałam, że można je zamówić na stronie https://tablice-magnetyczne.com/potykacze-reklamowe po naprawdę niewygórowanych cenach i pomyślałam, że może warto byłoby postawić taki potykacz przed kawiarnią. Jak sądzicie, czy to dobry pomysł?
Awatar użytkownika
AgnieszkaM
Posty: 238
Rejestracja: 19 mar 2019, 18:44

Re: Formy reklamy

Post autor: AgnieszkaM »

Skoro mwoa o marketingu - nawet i tutaj potrzeba odpowiedniej organizacji . Bardzo istotne jest zastrzeżenie marki - nawet w kwestiach marketingowych. Kazdy taki znak towarowy w postaci graficznej ( w tym sygnal dzwiekowy) stworzony przez nas - powinien byc kojarzony tylko z nami,dlatego nie powinna nas ominąć taka procedura.
Awatar użytkownika
sumire
Posty: 44
Rejestracja: 17 gru 2019, 17:53

Re: Formy reklamy

Post autor: sumire »

Coraz więcej się mówi ostatnio właśnie o graficznej formie promocji i ja się nie dziwię. Jednak jest to sposób, który zostaje z nami zdecydowanie na dłużej. Czyli jeśli na przykład zdecydujemy się na jakieś logo, to ono się nie zmienia, prawda? Albo jeśli gdzieś powstanie nasza taka https://kolektyf.com/oferta/grafika-we-wnetrzach/ grafika, to przecież jej łatwo nie usuwamy.
Awatar użytkownika
Damian43433
Posty: 89
Rejestracja: 17 lip 2019, 12:47

Re: Formy reklamy

Post autor: Damian43433 »

Jeśli chcesz otworzyć włąsną firmę i zależy Ci na tym aby byc jak najbardziej rozpoznawalnym koniecznie stwórz logo,które będzie ciekawe i zapadnie w pamięć Twoim przyszłym klientom. Możesz takie logo stworzyć sam, bez problemu dzięki narzędziom dostępnym na gotowelogo.pl. Polecam Ci zajrzeć na tę stronę ponieważ na prawdę warto
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 33
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:33

Re: Formy reklamy

Post autor: heniutek »

Często zamawiamy grafiki do reklam w różnych firmach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zbudować listę firm, z których możemy swobodnie korzystać wedle potrzeb a wedle których nie. Najlepiej póki co wypadła firma artlime.com.pl. Grafiki od nich doskonale trafiają w nasze oczekiwania, mają duże pokłady kreatywności, dzięki czemu poszczególne kampanie nie wyglądają, jakby były na jedno kopyto.
Awatar użytkownika
gemma
Posty: 51
Rejestracja: 11 gru 2019, 12:12

Re: Formy reklamy

Post autor: gemma »

A u mnie sprawdziła się agencja interaktywna z Zielonej Góry, która zajęła się kampanią reklamową mojej firmy w internecie. Jeśli szukacie specjalistów od pozycjonowania to polecam https://gmmedia.pl/.
ODPOWIEDZ