Gdzie wesele

Tutaj rozmawiamy oczywiście o UBRANIACH! To, co my, kobiety, kochamy najbardziej, czyli moda, trendy, stylizacje i ogromna dawka inspiracji.
Awatar użytkownika
Agosia
Posty: 174
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:12

Gdzie wesele

Post autor: Agosia »

Piękne dwie sale znajdują się w Hotelu Willa Zagórze. Warto zobaczyć ofertę, zdjęcia i piękny film http://www.willazagorze.pl/pl/wesela-ok ... szawa.html gdy tort wjeżdza na salony. Jakbym mogła się cofnąć w czasie to właśnie tam zrobiłabym swoje wesele Pieknie, schludnie z klasą. Uwielbiam takie miejsca.
Awatar użytkownika
Aida
Posty: 52
Rejestracja: 30 kwie 2019, 21:32

Re: Gdzie wesele

Post autor: Aida »

Fajnych miejsc, w których można urządzić niezapomniane wesele na pewno u nas nie brakuje. Moim numerem jeden jeżeli chodzi o okolice Nowego Sącza jest dom weselny Amarlis. Znajduje się on w przepięknej okolicy, przy czym posiada zarówno bardzo gustownie urządzoną salę, jak również pokoje dla gości. Ponadto menu prezentuje się w tym przypadku niezwykle smakowicie i nie brakuje w nim potraw kuchni regionalnej:).

h m bony sodexo
Awatar użytkownika
AgnieszkaM
Posty: 238
Rejestracja: 19 mar 2019, 18:44

Re: Gdzie wesele

Post autor: AgnieszkaM »

Nowy Sącz to piekne miasto :) A jak z liczbą gości? Bo lepiej wczesniej okreslic ilosc osob aby moc wybrac dobrą salę. Akurat na moim weselu akurat bylo sporo gosci. Przygotowań było co nie miara W kazdym razie doskonale wiem ,ze w takim czasie bardzo latwo zapomniec o kilku sprawach jak np makijaz czy trwala fryzura. Z tego tez wzgledu warto stawiac na uslugi typu fryzura okolicznościowa z dojazdem w Krakowie .Akurat Mobile Salon http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi ... em-krakow/ ma swietne referencje - dobieraja porzadne kosmetyki ,ktore nie podrazniaja skory glowy i nie niszcza wlosow . Ocalili juz nie jedną pannę młodą, w tym mnie ;D
Awatar użytkownika
riadna
Posty: 66
Rejestracja: 12 mar 2019, 19:56

Re: Gdzie wesele

Post autor: riadna »

w Łowiczu jest bardzo fajny Dworek Eden, brat wyprawial tam wesele, elegancko, z klasą urzadzona sala, piekny duzy ogrod, przepyszna kuchnia tradycyjna, no i fajnie bo zapewniaja ciasta nie trzeba kombinowac :) a maja naprawde smaczne to jedzenie, tort jak mial brat na weselu to rewelacja :) goscie byli pod wrazeniem
Awatar użytkownika
Ingga21233
Posty: 114
Rejestracja: 17 lut 2019, 20:59

Re: Gdzie wesele

Post autor: Ingga21233 »

Za słowem wesele kryje się wiele przygotowań i każdy, kto je organizował o tym wie, więc trzeba sporo spraw jak najszybciej przemyśleć. Miejsce trzeba znać dość wcześnie. Dom Weselny Astoria w Kaniach pod Warszawą jest ciekawą opcją, jak nie chce się robić wesela w samym centrum. A sala tutaj jest idealna na takie imprezy.
Awatar użytkownika
gina
Posty: 74
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:38

Re: Gdzie wesele

Post autor: gina »

Miejsce jest bardzo ważne, ale istotne są też inne kwestie, jak chociażby wybór fotografa. Warto sobie więc zajrzeć do portfolio fotografa na stronie https://www.fotoslominski.pl/. Myślę, że Wam się spodoba.
Awatar użytkownika
paxx
Posty: 10
Rejestracja: 06 lip 2019, 17:23
Kontakt:

Re: Gdzie wesele

Post autor: paxx »

Piękne zdjęcia, mój kumpel wybrał byle jakiego fotografa, wyłożył sporę pieniądze a później żałował. Tutaj widzę, że pełny profesjonalizm.
Awatar użytkownika
milaczek
Posty: 95
Rejestracja: 07 gru 2019, 15:38

Re: Gdzie wesele

Post autor: milaczek »

Miejsce jest wazne, to racja, moim zdaniem nawet najwazniejsze, ja jestem pod wrazeniem Karczmy Kujawskiej w Inowroclawiu, mialam ta przyjemnosc bawic sie wlasnie tam na weselu i musze przyznac, ze super, nie chcialo sie az stamtad wychodzic, jedzenia tyle... i to takie fajne potrawy, bardzo urozmaicone menu, wszystko z taka starannoscia przygotowane, no ja polecam to miejsce
ODPOWIEDZ