Innowacyjne szkolenia

Tutaj rozmawiamy oczywiście o UBRANIACH! To, co my, kobiety, kochamy najbardziej, czyli moda, trendy, stylizacje i ogromna dawka inspiracji.
Awatar użytkownika
modnisia25
Posty: 76
Rejestracja: 24 cze 2019, 11:57

Innowacyjne szkolenia

Post autor: modnisia25 »

Niestety ale kiedyś szkolenia nie były tak popularne jak teraz. Na chwile obecna mamy wiele możliwości, zeby się rozwijać i doszklać więc dlaczego z tego nie skorzystać.Gdy naszą zmora są występy publiczne to najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z takich szkoleń https://manka-academy.com/szkolenia-zam ... biznesowe/ . W ten sposób poradzimy sobie z wystepami.
Awatar użytkownika
jowitka
Posty: 108
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:29

Re: Innowacyjne szkolenia

Post autor: jowitka »

Najlepiej szkolenia lublin wybierać pod swój zawód i na podstawie też zapotrzebowania na poszczególne aspekty. Wiele szkoleń biznesowych, które rzeczywiście mogą się przydać, bo i nawet jest na nie zapotrzebowanie można znaleźć w ośrodku edukacji Altkom Akademia.
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Innowacyjne szkolenia

Post autor: Sylwia »

Jeśli szukacie dla siebie lub kogoś bliskiego jakiś fajnych szkoleń, to polecam zapoznać się z ofertą firmy Kar Group na ich stronie internetowej http://kar-group.elk.pl/oferta/. Jak widać możecie się tam zapisać na jedno z kilkudziesięciu różnych szkoleń z najróżniejszych branż, więc na pewno każdy z Was znajdzie tam szkolenie odpowiednie dla siebie :)
Awatar użytkownika
teosia
Posty: 204
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Re: Innowacyjne szkolenia

Post autor: teosia »

Szkolenia powinny dawać nam jak najbardziej aktualną wiedzę. Dlatego dobrze, gdy firma szkoleniowa dostosowuje tematykę szkoleń do zmian na rynku i aktualizuje je. Są firmy jak ta https://hrsensor.pl/ , gdzie właśnie tak jest. Organizują szkolenia z hr, finansów, księgowości i zawsze są to szkolenia dopasowane i do sytuacji rynkowej, i do wiedzy, i do indywidualnych potrzeb klienta.
Awatar użytkownika
Dolina
Posty: 103
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:45

Re: Innowacyjne szkolenia

Post autor: Dolina »

W każdym zawodzie warto się doszkalać. Dlatego polecam rzucić okiem na szkolenia z medycyny estetycznej dostępne na stronie http://pimik.pl/. Myślę, że taka wiedza może się przydać.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 745
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:41

Re: Innowacyjne szkolenia

Post autor: Zdzisiek78 »

Moi drodzy, prowadzę małą firmę świadczącą usługi spawalnicze. Ostatnio zastanawiam się nad rozszerzeniem profilu działalności o robota wykonującego drobne usługi. W moje oko wpadł następujący model, https://corobotics.pl/zastosowania/spawanie/ głównie ze względu na dobrze opisaną aplikacyjność. Szukam porady od osób które miały możliwość pracować z takim urządzeniem – jak wygląda sprawa trudności obsługi, jak wygląda jakość spawów? Będę wdzięczny za każde opinie. :mrgreen:
Awatar użytkownika
legend
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:26

Re: Innowacyjne szkolenia

Post autor: legend »

Jeżeli chodzi o szkolenia, to wydaje mi się, że firma WIWN http://wiwn.pl/ ma bardzo dobre kursy, jeśli chodzi o nieruchomości. Ich sposób nauki opiera się na opiekunie, który w praktyce pokazuje, jak kupuje i sprzedaje się domy i mieszkania, z zyskiem. Moim zdaniem poprzez praktykę człowiek najwięcej się nauczy.
Awatar użytkownika
lexixd
Posty: 63
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:52

Re: Innowacyjne szkolenia

Post autor: lexixd »

Jeżeli interesuje Was branża IT, to moim zdaniem warto zerknąć na szkolenia tutaj https://www.altkomakademia.pl/kategorie ... mistyczne/ . Mają bogaty wybór szkoleń nie tylko z programowania, ale także z SAP. Programowanie jednak szczególnie przyciągnęło moją uwagę - moim zdaniem to bardzo ambitna i rozwijająca dziedzina informatyki.
Awatar użytkownika
tormund92
Posty: 436
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:54

Re: Innowacyjne szkolenia

Post autor: tormund92 »

Szkolenia to bardzo dobry pomysł, możesz w ten sposób zdobyć wiedzę, która w przyszłości bardzo się przyda. Na Twoim miejscu sprawdziłabym tutaj https://www.altkomakademia.pl/kategorie-szkolen/ jakie szkolenia mają do zaoferowania.
Awatar użytkownika
pliszka
Posty: 134
Rejestracja: 21 kwie 2019, 23:00

Re: Innowacyjne szkolenia

Post autor: pliszka »

A tutaj https://leadership-center.pl/fundament- ... rojektami/ już zaglądaliście? Można się tam dowiedzieć na temat szkolenia z zakresu zarządzania projektami. Jest tam opisane komu jest taka wiedza niezbędna oraz czego nauczycie się podczas szkolenia. Myślę, że takie umiejętności przydadzą się w niejednym przedsiębiorstwie.
Awatar użytkownika
Tasha
Posty: 102
Rejestracja: 25 sty 2020, 16:43

Re: Innowacyjne szkolenia

Post autor: Tasha »

Warto iść z duchem czasu i warto się doszkalać niezależnie od tego, w jakim zawodzie się pracuje. Ostatnio dość popularne są szkolenia z treningu mięśni dna miednicy (położne, fizjoterapeuci) - https://www.beckenboden.com/pl/ mają kursy w kilku miastach Polski :)
ODPOWIEDZ