Jedzenie pysznej pizzy

Tutaj rozmawiamy oczywiście o UBRANIACH! To, co my, kobiety, kochamy najbardziej, czyli moda, trendy, stylizacje i ogromna dawka inspiracji.
Awatar użytkownika
modnisia25
Posty: 76
Rejestracja: 24 cze 2019, 11:57

Jedzenie pysznej pizzy

Post autor: modnisia25 »

My od czasu do czasu lubimy zamówić sobie dobrą pizze. Po co stać przy garach i gotować jak równie smacznie można zjeść zamawiając pizze z Party Pizza https://www.facebook.com/PartyPizzaWroclaw?ref=hl . A tak od czasu do czasu nikomu nie zaszkodziło
Awatar użytkownika
Modnakobieta
Posty: 175
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:46

Re: Jedzenie pysznej pizzy

Post autor: Modnakobieta »

Moim dzieciom zabraniam jedzenia pizzy. Zapoznaje je raczej z innymi smakami dlatego często chodzimy do takich miejsc jak Bistro Smykawka: http://smykawka.pl/. Dzięki temu jedzą zdrowo.
Awatar użytkownika
skakanka
Posty: 84
Rejestracja: 11 mar 2019, 20:22

Re: Jedzenie pysznej pizzy

Post autor: skakanka »

Kto nie lubi pizzy niech pierwszy rzuci kamieniem. Ja z moim facetem to wprost uwielbiamy po prostu. Mamy oczywiście kilka miejsc gdzie robią ją po prostu przepyszną i bez wątpienia ta z restauracji Sezonova w Częstochowie skradła nasze serca.
Baśka

Re: Jedzenie pysznej pizzy

Post autor: Baśka »

Moja ulubioną pizzą, jest hawajska i każdy, kto też ją lubi, powinien przeczytać ten artykuł https://pastone.pl/domowa-pizza-hawajsk ... -kamieniu/. Po jego przeczytaniu, dowiecie się jak zrobić, bardzo smaczną pizze hawajską w własnej kuchni :)
ODPOWIEDZ