Kolorowe podkolanówki

Tutaj rozmawiamy oczywiście o UBRANIACH! To, co my, kobiety, kochamy najbardziej, czyli moda, trendy, stylizacje i ogromna dawka inspiracji.
ćma

Kolorowe podkolanówki

Post autor: ćma »

Cześć dziewczyny. Mam pytanie w sprawie kolorowych podkolanówek, bardzo mi się podobają i super wyglądają do krótkich spódniczek. Widziałyście może jakieś fajne, u ciągliwe i kolorowe podkolanówki. Pomocy
Neonówka

Re: Kolorowe podkolanówki

Post autor: Neonówka »

Bardzo lubię bawić się modą. Byle było modnie i kolorowo ;) Podkolanówki oraz zakolanówki to naprawdę świetna sprawa. Ja osobiście noszę takie podkolanówki https://recenogi.pl/podkolanowki-damskie.html są bardzo u ciągliwe, wygodne oraz w fajnej cenie.
Mańka

Re: Kolorowe podkolanówki

Post autor: Mańka »

Dzięki na informację gdzie można kupić takie cudeńka też właśnie szukałam. A te zakolanówki ażurowe ze wstążką to po prostu się zakochałam. Ze znajomymi mamy robić Andrzejki już wiem co ubiorę na siebie na imprezkę ;)
Ażur

Re: Kolorowe podkolanówki

Post autor: Ażur »

Moim zdaniem kolorowe podkolanówki pasują bardziej dla dziewczynki w wieku około 4-13 lat, a nie dla starszej dziewczyny. Wszystko zależy od stylu bycia czy wyglądu. Mi osobiście wydaje się to bardzo dziecinne.
gośka

Re: Kolorowe podkolanówki

Post autor: gośka »

A tutaj https://www.gorteks.com.pl/product-pol- ... 0-DEN.html już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Mają tam bowiem naprawdę ciekawą ofertę, jeśli chodzi o różnego rodzaju podkolanówki. Warto stawiać na jakość, bo dzięki temu takie produkty przetrwają lata i będą wyglądać idealnie.
ODPOWIEDZ