nauczyciele

Tutaj rozmawiamy oczywiście o UBRANIACH! To, co my, kobiety, kochamy najbardziej, czyli moda, trendy, stylizacje i ogromna dawka inspiracji.
Awatar użytkownika
Dolina
Posty: 103
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:45

nauczyciele

Post autor: Dolina »

Moze trafi się tutaj jakiś nauczyciel i jest zainteresowany takim https://exams.edu.pl/targi-nauczycielskie/ targami dla nauczycieli. Wydaje mi się, ze to coś fajnego.
Awatar użytkownika
teosia
Posty: 204
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Re: nauczyciele

Post autor: teosia »

Takie targi to także świetna forma promocji dla wystawców. Oczywiście jeśli zadbają o odpowiednie stoisko wystawiennicze, które przyciągnie uwagę. Wiem, że samodzielne skonstruowanie takiego stoiska nie jest proste, ale są na rynku firmy, która oferują profesjonalne stoiska wystawiennicze. Na przykład firma Retio - https://retio.pl/ . Robią wysokiej jakości zestawy wystawiennicze na targi, w dobrych cenach i z darmową dostawą w kraju. Warto skorzystać.
Kręst

Re: nauczyciele

Post autor: Kręst »

Witaj! Szczerze mówiąc, nigdy wcześniej nie słyszałem o targach nauczycielskich. Może dlatego, że sam nie jestem nauczycielem, tylko, że tak powiem, korzystam z ich usług. Powiem córce, niech przekaże to swojemu korepetytorowi, może to będzie dla niego interesujące. Ponieważ przeprowadziliśmy się z nią do Poznania, a ona zmieniła szkołę, musieliśmy znaleźć korepetytora matematyki https://buki.org.pl/korepetycje/matematyka/poznan/ , aby nadążała za poziomem wiedzy innych uczniów... Tę stronę poleciła nam jej koleżanka z klasy, która również uczy się online. Wynik jest naprawdę dobry.
ODPOWIEDZ