nauka jezyka przez dziecko

Tutaj rozmawiamy oczywiście o UBRANIACH! To, co my, kobiety, kochamy najbardziej, czyli moda, trendy, stylizacje i ogromna dawka inspiracji.
Awatar użytkownika
modnisia25
Posty: 76
Rejestracja: 24 cze 2019, 11:57

nauka jezyka przez dziecko

Post autor: modnisia25 »

Najlepiej jest uczyć się jezyków obcych od najmłodszych lat, dlatego warto pomyśleć o wysłaniu dziecka do dwujęzycznej szkoły takiej jak https://szkolaeuropejska.pl/ . Dziecko uczy się wszystkiego od początku i w póżniejszym życiu znacznie łatwiej bedzie mu poradzić sobie z językiem obcym.
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: nauka jezyka przez dziecko

Post autor: Sylwia »

Jeśli zależy Wam na tym, aby Wasze dziecko szybko i skutecznie nauczyło się języka, to polecam zapisać je na kurs językowy na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/dla-dzieci. Centrum Edukacji Profi Lingua posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków, więc jestem przekonana, że będziecie zadowoleni :)
Awatar użytkownika
teosia
Posty: 204
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Re: nauka jezyka przez dziecko

Post autor: teosia »

Pewnie, że tak. Dzieci łatwiej i szybciej zapamiętują. Dlatego w ich przypadku nauka języka jest bardziej skuteczna. Jeśli poznają język od najmłodszych lat to traktują go jako "swój", a to pozwala przełamać np. bariery językowe związane z mówieniem. Pierwszą naukę można zorganizować samodzielnie - zabawki, książeczki, piosenki itp. Potem warto skorzystać ze szkoły językowej. Wiem, że ta https://lincoln.edu.pl/ szkoła jest od 16 lat na rynku i ma wypracowane nowoczesne metody nauczania. Są też u nich specjalistyczne kursy dla młodzieży.
Awatar użytkownika
zofia333
Posty: 66
Rejestracja: 30 lip 2019, 18:36

Re: nauka jezyka przez dziecko

Post autor: zofia333 »

Dziecko im prędzej zaczyna sie uczyc języka obcego to lepiej. Sa tez kursy językowe od 3 lat np w Pi School w Warszawie . Bardzo dobra szkoła językowe, a nauczyciele mają podejście do takich dzieci.
Awatar użytkownika
Luizka56
Posty: 37
Rejestracja: 26 mar 2020, 10:52

Re: nauka jezyka przez dziecko

Post autor: Luizka56 »

Nam zależało aby maluch naukę angielskiego rozpoczął już w przedszkolu, dlatego też zdecydowaliśmy się na Tequestę - to prywatna i nowoczesna placówka dwujęzyczna. Nasz szkrab oprócz angielskiego uczy się również hiszpańskiego i całkiem nieźle mu to wychodzi :)
Awatar użytkownika
kasia12
Posty: 67
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:19

Re: nauka jezyka przez dziecko

Post autor: kasia12 »

Moje dziecko oprócz nauki języka obcego w szkole uczy się się jeszcze dodatkowo w domu . Kupiłam mu do tego takie materiały tutaj " Das ist Deutsch! Kompakt 3 Podręcznik z ćwiczeniami + 2CD " . Zamówiłam je z tej księgarni tutaj https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era . Bardzo interesująca książka dla każdego ucznia.
Awatar użytkownika
doria4
Posty: 36
Rejestracja: 10 paź 2019, 14:04

Re: nauka jezyka przez dziecko

Post autor: doria4 »

Warto pomyśleć o tym, czy w szkole do której idzie dziecko będzie mogło ono uczyć się języków i ile godzin zajęć to będzie. Na pewno Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie zapewnia nie tylko świetnych nauczycieli ale również odpowiedni program nauczania i dużo lekcji angielskiego.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 311
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:48

Re: nauka jezyka przez dziecko

Post autor: kasiakowa06 »

modnisia25 pisze: ↑16 sie 2019, 14:53 Najlepiej jest uczyć się jezyków obcych od najmłodszych lat, dlatego warto pomyśleć o wysłaniu dziecka do dwujęzycznej szkoły takiej jak szkolaeuropejska.pl . Dziecko uczy się wszystkiego od początku i w póżniejszym życiu znacznie łatwiej bedzie mu poradzić sobie z językiem obcym.
Zgadzam się. Najważniejsza jest edukacja dzieci. Dlatego moje od kliku lat uczęszczają na zajęcia językowe do Mak-Edu https://mak.edu.pl/

Obrazek
Awatar użytkownika
Gruupi
Posty: 82
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:44

Re: nauka jezyka przez dziecko

Post autor: Gruupi »

Dobry nauczyciel, odpowiednie podejście do nauki - to są bardzo ważne rzeczy jak dla mnie. Warto nie tylko skupić się na angielskim, ale też i na jakiś innych, dodatkowych językach. Ja nie narzekam bo w szkole mojego dziecka - Te Vizji, zajęć językowych jest bardzo dużo i to mi się podoba.
ODPOWIEDZ