Nowe życie nowa miłość

Tutaj rozmawiamy oczywiście o UBRANIACH! To, co my, kobiety, kochamy najbardziej, czyli moda, trendy, stylizacje i ogromna dawka inspiracji.
Awatar użytkownika
modnisia25
Posty: 76
Rejestracja: 24 cze 2019, 11:57

Nowe życie nowa miłość

Post autor: modnisia25 »

nawet jeżeli czasem coś nam w życiu nie wyszło, nie wolno się poddawać. Trzeba próbować , działać i być moze uda nam się poznać tą jedyną kochaną osobe. Miłość przecież nie ma granic i nigdy nie wiadomo, kiedy poznamy tą wyjątkową osobę. Mozesz popatrzeć tutaj https://www.mydwoje.pl/zagraniczne-ofer ... alne-panow za jakimiś ogłoszeniami.
Awatar użytkownika
teosia
Posty: 204
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:49

Re: Nowe życie nowa miłość

Post autor: teosia »

Pewnie, że tak. Na miłość nigdy nie jest za późno. A do tego można jej szukać różnymi metodami. Świetnym sposobem na znalezienie drugiej połówki jest właśnie portal randkowy. Na portalach jak tu https://randkuj.my/swatka rejestrują się osoby szukające przyjaźni, miłości. I zawsze warto z tego skorzystać.
Awatar użytkownika
parkon
Posty: 195
Rejestracja: 22 sty 2020, 17:07

Re: Nowe życie nowa miłość

Post autor: parkon »

Odkąd jestem sam mam ciekawe życie erotyczne, co róż spotykam na swoje drodze jakieś fajne kobiety. Według mnie sex jest bardzo ważny i nie powinno od niego się stronić. A jeśli chodzi o portal erotyczny z jakiego korzystam to jest to stronka https://escort.pl/
Awatar użytkownika
gosiaczek
Posty: 45
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:13

Re: Nowe życie nowa miłość

Post autor: gosiaczek »

A ja jestem już w długoletnim związku i nadal jestem zadowolona ze swojego życia jak i również tego erotycznego. Dość mocno eksperymentujemy, mamy już niemałą kolekcję gadżetów erotycznych jak i innych fajnych innych rzeczy :) Ale do takich rzeczy potrzebowałam zakupić sobie żel feminum, który zadbał o odpowiednie nawilżenie moich miejsc intymnych.
ODPOWIEDZ