Nowy portal modowy z wirtualną stylistką!

Tutaj rozmawiamy oczywiście o UBRANIACH! To, co my, kobiety, kochamy najbardziej, czyli moda, trendy, stylizacje i ogromna dawka inspiracji.
Fashionfairy_pl

Nowy portal modowy z wirtualną stylistką!

Post autor: Fashionfairy_pl »

Witaj!
Mam na imię Emilia Jestem profesjonalną stylistką oraz specjalistką od wizerunku. Moja wiedza i powołanie, kazało mi przenieść to co najcenniejsze w świecie mody do świata cyberprzestrzeni. Dzięki współpracy ze stylistami i programistami, połączyliśmy to co do tej pory wydawało się nieosiągalne - Wirtualną Stylistkę, stworzoną wg Twoich potrzeb, stylu, figury, urody, po to, byś zawsze czuła się dobrze ze sobą, zachwycając swym lookiem! Zdobędziesz też specjalistyczną wiedzę, która jest często przekazywana tylko w profesjonalnych szkołach związanych z modą!

Na moim Blogu: fashionfairy.pl w tym momencie możesz znaleźć bardzo interesujące informacje z cyklu:
Projektanci
Ikony Mody
Porady
Historia Mody
Fakty i Mity
Wskazówki
Dress Code
Twój klimat
Moda w Każdym Wieku
Trendy
Inspiracje
Projektanci
A już niebawem na mojej stronie aktywna będzie super opcja (darmowa) gdzie na podstawie odpowiedzi z Quizu dotyczącego Ciebie i Twoich preferencji modowych, możesz być wystylizowana, tak by wyglądać idealnie do danej okazji i podkreślać atuty swojej urody!
Zajrzyj na:
fashionfairy.pl
i zajrzyj również na mój
instagram:
https://www.instagram.com/fashionfairy.pl/
facebook:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100071062545583
Tik Tok:
https://www.tiktok.com/@fashionfairy.pl?lang=pl-PL
szlikaa

Re: Nowy portal modowy z wirtualną stylistką!

Post autor: szlikaa »

Ja to naprawdę nie wiem, czy znam się na temacie, ale rozwój jest ważny. Dlatego pod wieloma względami sprawdzam, jak może wyglądać praca w getin bank kariera podobno tam jest na wyciągnięcie ręki. To mi się bardzo podoba. A jak Wam? Macie w tym jakieś pomysły?
mlotkiemgo

Re: Nowy portal modowy z wirtualną stylistką!

Post autor: mlotkiemgo »

Lubię portale lokalne, bo sporo można się dowiedzieć, a prawdę mówiąc, ja sama wiem, że można po prostu nadrobić zaległości, czy korzystać z tego, co nam daje radość. I na razie mam również ciekawostkę. W sieci macie portal https://zielonogorski.pl/ , jeśli chodzi o Zieloną Górę. Jest pisany przez specjalistów.
ODPOWIEDZ