Plecak podróży

Tutaj rozmawiamy oczywiście o UBRANIACH! To, co my, kobiety, kochamy najbardziej, czyli moda, trendy, stylizacje i ogromna dawka inspiracji.
Awatar użytkownika
Dolina
Posty: 103
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:45

Plecak podróży

Post autor: Dolina »

Chciałabym w tym roku, kupić sobie kilka plecaków podróżniczych. Zastanawiam się nad takim https://www.belveder.com.pl/jak-wybrac-plecak-podrozny/ , ale wolałabym by ktoś jeszcze trochę podpowiedział mi na temat zakupu takiego plecaka.
Awatar użytkownika
Gonia25
Posty: 112
Rejestracja: 10 lut 2019, 16:18

Re: Plecak podróży

Post autor: Gonia25 »

Wybierając się w dłuższą podróż zawsze biorę ze soba jednak walizkę na kólkach bo łatwiej się z nią poruszać, a do tego jeszcze biorę mniejszy plecak na podręczne rzeczy jak jedzenie, picie czy książka (np. plecak vans). Tak skomponowany bagaż jest bardzo wygodny, więc człowiek się nie nadźwiga przy przemieszczaniu z miejsca na miejsce.
Awatar użytkownika
Modzika
Posty: 112
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:28

Re: Plecak podróży

Post autor: Modzika »

Często podróżuję autem lub samolotem i wygodniejsza jest dla mnie walizka na kółkach. Chociaż czasem przydałby się też z plecak na jakieś niedługie wypady z dzieciakami. Mam na weekend zaplanowany wyjazd służbowy i większym problemem jest teraz dla mnie transport na lotnisko w Krakowie. Miała mnie podrzucić siostra, ale coś jej wypadło i nie może. Słyszałam, że ten Parking Balice https://www.parkingbalice.pl/cennik.html nie ma zbyt wygórowanych cen za postój, więc może pojadę swoim autem i na kilka dni je tam zostawię.
Awatar użytkownika
owsianka91
Posty: 68
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:03

Re: Plecak podróży

Post autor: owsianka91 »

Ja w podróż zazwyczaj zabieram dużą walizkę. Ostatnio wpadła mi w oko walizka dla dzieci i chyba zamówię małą dla córki na nasze wypady. Do tej pory pakowałam ją do plecaka ale myślę, ze w walizce zmieści się więcej rzeczy.
Awatar użytkownika
kasia12
Posty: 67
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:19

Re: Plecak podróży

Post autor: kasia12 »

Jak wyjeżdżam w podróż to zabieram ze sobą do plecaka interesująca książkę . Teraz czytałam ostatnio powieść " Moc przyciągania pieniądza " którą zamówiłam tutaj https://www.taniaksiazka.pl/moc-przycia ... 75621.html . Praktyczny poradnik dla wszystkich osób potrzebujących pieniędzy.
Awatar użytkownika
astres
Posty: 454
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:25

Re: Plecak podróży

Post autor: astres »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://parkingwarszawa.com/
ODPOWIEDZ