Podsłuch

Tutaj rozmawiamy oczywiście o UBRANIACH! To, co my, kobiety, kochamy najbardziej, czyli moda, trendy, stylizacje i ogromna dawka inspiracji.
Awatar użytkownika
modna9
Posty: 281
Rejestracja: 04 kwie 2019, 22:22

Podsłuch

Post autor: modna9 »

W niektórych sytuacjach podsłuch może okazać się kluczowym elementem jeśli chodzi o zdobycie jakichkolwiek dowodów lub poznanie prawdy. Dobrze, aby sprzęt który wybieramy był wysokiej jakości, a przede wszystkim wpasowywał się w konkretne oczekiwania i potrzeby. Poznaj zatem https://24a-z.pl/podsluchy-nagrywajace- ... l?cPath=93 gdzie znajdziesz bardzo dobre urządzenia.
Awatar użytkownika
annamaria
Posty: 72
Rejestracja: 18 paź 2019, 20:55

Re: Podsłuch

Post autor: annamaria »

Według mnie to mocno nie etyczne.
Awatar użytkownika
marino98
Posty: 21
Rejestracja: 31 lip 2020, 14:57
Lokalizacja: Knurów

Re: Podsłuch

Post autor: marino98 »

BARDZO NIEETYCZNE. OBRZYDLIWE WRĘCZ!
Awatar użytkownika
Spring
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2020, 21:31

Re: Podsłuch

Post autor: Spring »

Ale to trzeba mieć raczej pozwolenie sądu na podsłuch

---
Praca bielsko
Awatar użytkownika
pola456
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2020, 22:27
Kontakt:

Re: Podsłuch

Post autor: pola456 »

Czasami nie ma innego wyjścia, ciekawe jak to potem w sądzie jest brane pod uwagę?
Awatar użytkownika
mariolle
Posty: 374
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:48

Re: Podsłuch

Post autor: mariolle »

Skoro już mowa o podsłuchu, to co sądzicie na temat podsłuch telefonu ? Warto zdecydować się na takie rozwiązanie, jeśli obawiamy się że bliska nam osoba, nas okłamuje i całkiem możliwe też że zdradza?
kaśka

Re: Podsłuch

Post autor: kaśka »

Moim zdaniem podsłuchy i inne tego typu sprzęty można znaleźć w sieci. Jest zdecydowanie łatwiej znaleźć dokładnie to, czego się szuka. Mnie interesował konkretnie modulator głosu i za takim sprzętem rozglądałam się w sieci. Znalazłam go bez większego problemu. Podsłuch też znajdziesz taki, na jakim Ci zależy. Wystarczy na to poświęcić trochę czasu.
kąla

Re: Podsłuch

Post autor: kąla »

mariolle pisze: ↑11 lis 2020, 20:04 Skoro już mowa o podsłuchu, to co sądzicie na temat podsłuch telefonu ? Warto zdecydować się na takie rozwiązanie, jeśli obawiamy się że bliska nam osoba, nas okłamuje i całkiem możliwe też że zdradza?
spotkałam się z czymś takim, teraz to chyba nagminne takie podsłuchiwanie?
Awatar użytkownika
iza
Posty: 93
Rejestracja: 12 cze 2019, 9:04

Re: Podsłuch

Post autor: iza »

Można się przed podsłuchem zabezpieczyć używając UseCrypt Messenger https://www.plus.pl/news/art-8476-usecr ... rcie-plusa. Ten komunikator jest zabezpieczony hasłem niezależnym od systemu operacyjnego telefonu, dzięki czemu nikt poza właścicielem nie otworzy aplikacji. Dane są zabezpieczone nawet w przypadku złamania blokady ekranu telefonu.
Glapińska

Re: Podsłuch

Post autor: Glapińska »

Pamiętajcie że istnieją już takie rzeczy które wykrywają podsłuch nawet w telefonie. Sami zobaczcie jak sprawdzić podsłuch w telefonie https://detektywkrakow.pl/newsy/jak-sku ... fonie.html. Jeśli podejrzewasz że masz taki podsłuch to są firmy które zajmują się wykrywaniem i ściągnięciem tego podsłuchu. Czytajcie i się dowiadujcie :)
ODPOWIEDZ