Pomoc pracownikom

Tutaj rozmawiamy oczywiście o UBRANIACH! To, co my, kobiety, kochamy najbardziej, czyli moda, trendy, stylizacje i ogromna dawka inspiracji.
Awatar użytkownika
Agosia
Posty: 174
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:12

Pomoc pracownikom

Post autor: Agosia »

Staracie , się zadbać jakoś o przyszłosc swoich pracowników? Dowiedziałam się, ze jest coś takiego jak pracownicze programy kapitałowe częstochowa . Może warto było by w coś takiego zainwestować
Awatar użytkownika
szalona_dama
Posty: 57
Rejestracja: 04 kwie 2019, 11:50

Re: Pomoc pracownikom

Post autor: szalona_dama »

ja dbam o pracownikow zdrowie :) wykupilam dla kazdego pakiety medyczne z medicover co umozliwia im skorzystanie z pomocy lekarza bez dodatkowych oplat i w szybszym terminie niz zwykle jest na NFZ
Awatar użytkownika
Kundzia
Posty: 87
Rejestracja: 13 sty 2019, 16:30

Re: Pomoc pracownikom

Post autor: Kundzia »

Podziwiam ludzi, którzy z chęcią pomagają innym i są obdarzeni wyjątkową empatią wobec poszkodowanych przez los. Sama uczestniczę w różnych akcjach i mam swój udział we wspieraniu Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Ma ona piękną misję do spełnienia, aby ratować dzieci, które są bardzo chore i takie, które straciły swoich rodziców. Może dołączycie do darczyńców?
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Pomoc pracownikom

Post autor: Sylwia »

A jak wyglądają u Was akta osobowe zatrudnianych u Was pracowników? Widziałam ostatnio na stronie http://akta-osobowe.pl/#rodzaje-akt, że są różne rodzaje takich akt, ale bez względu na to, jakie się wybierze, powinny być one podzielone na cztery, a nie na trzy, jak to było wcześniej, części. Wiedzieliście o tym?
Awatar użytkownika
puchinka
Posty: 103
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:14

Re: Pomoc pracownikom

Post autor: puchinka »

Kundzia pisze: ↑16 maja 2019, 12:19 Podziwiam ludzi, którzy z chęcią pomagają innym i są obdarzeni wyjątkową empatią wobec poszkodowanych przez los. Sama uczestniczę w różnych akcjach i mam swój udział we wspieraniu Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Ma ona piękną misję do spełnienia, aby ratować dzieci, które są bardzo chore i takie, które straciły swoich rodziców. Może dołączycie do darczyńców?
To miłe że i ty wspierasz fundacje Szlachetny gest http://szlachetnygest.pl/ oby więcej takich ludzi było, wtedy te dzieciaki miały by szybszą szansę na leczenie, czy też kosztowną operację. Ja tez często pomagam nawet wysyłając sms.
aliś

Re: Pomoc pracownikom

Post autor: aliś »

Jeśli pracujecie w handlu, to warto tutaj https://fachpraca.pl/poradnik/niedziele ... acujacych/ sobie sprawdzić niedziele handlowe i niehandlowe. Jeśli pracodawca zmusza was do pracy wbrew przepisom, to warto to zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy. Nie może tak być.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 242
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:12

Re: Pomoc pracownikom

Post autor: Kamilla36 »

Bardzo dobrze, że starasz się pomagać. Warto robić takie rzeczy

___
http://nglobal.pl/media,reklama/agencja ... a,s,17123/
ODPOWIEDZ