reklama dla firmy

Tutaj rozmawiamy oczywiście o UBRANIACH! To, co my, kobiety, kochamy najbardziej, czyli moda, trendy, stylizacje i ogromna dawka inspiracji.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Według mnie ulotki to sposób reklamy , który bedzie cały czas ponad czasowy. Od zawsze ulotki najskuteczniej docierały do wielu osób. Warto tylko zrobić je w wysokiej jakości druku. O ile dobrze pamiętam to tutaj https://www.diamond-druk.pl/ można zamówić tanie ulotki, bardzo dobrze wykonane.
Awatar użytkownika
gosiaczek
Posty: 45
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:13

Re: reklama dla firmy

Post autor: gosiaczek »

W tym temacie polecono mi agencję http://reklamarestauracji.com.pl/ w której pracują eksperci jeśli chodzi o reklamę sieciową. Poznali mój lokal, specjały i znając oczekiwania, poprzez marketing internetowy, oficjalnie reprezentowali markę w sieci. No i to przynosi efekty po dziś dzień.
Awatar użytkownika
skakanka
Posty: 84
Rejestracja: 11 mar 2019, 20:22

Re: reklama dla firmy

Post autor: skakanka »

Dla mojej firmy w tym temacie działa agencja http://i-content.pl/ która specjalizuje się w marketingu szeptanym. Wiedzą jak budować zainteresowanie marką skutecznie ale i dyskretnie. Dzięki temu bez głośnych i tandetnych chwytów reklamowych, mam znacznie więcej zapytań ofertowych, a marka ma bardziej profesjonalny wizerunek.
Łania29

Re: reklama dla firmy

Post autor: Łania29 »

Z reguły mamy wyobrażenie o marce takie ,że dobra marka to dobry produkt. Potocznie może to i prawda ale jak się wgłębimy w temat marki sprawa juz trochę inaczej wygląda. A czy słyszeliście o pojęciu submarki? - to domena raczej większych firm i przedsiębiorstw. Submarka jako pojęcie funkcjonuje w świecie marketingu od lat. Niektóre uwielbiane dziś marki są tak naprawdę submarką firmy, która była popularna wcześniej. Da się mnożyć przykłady zarówno na submarki, które stały się hitem, jak i na te, które poniosły porażkę. Na jednym z blogów z zakresu biznesu - https://commplace.pl/blog/kiedy-submark ... ozliwosci/ - temat ten dość dobrze został opisany. Myśle ,że dla każdego kto prowadzi biznes to lektura obowiązkowa.
ODPOWIEDZ