Szkolenia dla praconików

Tutaj rozmawiamy oczywiście o UBRANIACH! To, co my, kobiety, kochamy najbardziej, czyli moda, trendy, stylizacje i ogromna dawka inspiracji.
Awatar użytkownika
Dolina
Posty: 103
Rejestracja: 22 sie 2019, 12:45

Szkolenia dla praconików

Post autor: Dolina »

Jak dla mnie każde szkolenia to bardzo dobry pomysł. A prowadząc własną firmę, chcemy mieć wykształconych pracowników, dlatego warto organizowac dla nich takie \https://paragraph-group.com/pl/services ... trainings/ zamkniete szkolenie. Gdy odpowiednio ich przeszkolimy więcej będą mieć pomysłow i bedą bardziej efektywni.
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Szkolenia dla praconików

Post autor: Sylwia »

Dla pracowników z branży budowlanej polecam natomiast szkolenie http://szkolenia-kargroup.eu/kurs-majster-budowlany/. Myślę, że taka wiedza teoretyczna również może się okazać w tej branży bardzo przydatna. Na kursie można się dowiedzieć między innymi jakie są właściwości techniczne materiałów budowlanych, jakie jest zastosowanie różnych betonów czy też jak powinno wyglądać przygotowanie ścian i sufitów z płyt gipsowo-kartonowych. Polecam ;)
Awatar użytkownika
pliszka
Posty: 134
Rejestracja: 21 kwie 2019, 23:00

Re: Szkolenia dla praconików

Post autor: pliszka »

Zobaczcie sobie tutaj https://leadership-center.pl/fundament- ... rojektami/ na szkolenie z zakresu zarządzania projektami. Można się tam naprawdę wiele dowiedzieć. Umiejętności, które pozwolą nam na sprawne zarządzanie projektami naprawę się przydadzą. Każdy pracodawca ceni pracowników, którzy szybko i niezwykle efektywnie realizują projekty, bo jest to zysk dla firmy.
Awatar użytkownika
calineczka
Posty: 74
Rejestracja: 12 lis 2019, 22:26

Re: Szkolenia dla praconików

Post autor: calineczka »

Nie wysyłam pracowników na szkolenia. Sama je dla nich organizuje. Wtedy wiem, że nie wydaję swoich pieniędzy na darmo. Całość przeważnie udaje nam się zamknąć w jeden weekend. Najczęściej organizuję szkolenia w Szczyrku. Na tą okoliczność zamawiam dobrze wyposażoną salę w hotelu Skalite.
Duśka

Re: Szkolenia dla praconików

Post autor: Duśka »

Dbałość o wiedzę pracowników jest kluczową kwestią w działalności każdej firmy. To od kompetencji i umiejętności pracowników zależy czy firma będzie prężnie działała i odnosiła sukcesy. Tego typu szkolenia - https://www.movuto.pl/badanie-i-fizjote ... ptf-poznan rozwijają wiedzę i uczą nowych umiejętności. W ten sposób można się mocno rozwinąć zawodowo i świadczyć nowe usługi, a także doskonalić umiejętności już posiadane.
Awatar użytkownika
parkon
Posty: 195
Rejestracja: 22 sty 2020, 17:07

Re: Szkolenia dla praconików

Post autor: parkon »

Myślę, że szkolenia w czasie pandemii nie są prostym rozwiązaniem teraz dla wielu firm, dlatego jeśli chcecie przeprowadzić jakiś kurs, to skontaktujcie się z firmą https://deltatraining.pl/ oni poradzą je online. Myślę, że usługi, które są u nich dostępne będą dla was przydatne i na nie się zapiszecie.
kąsia

Re: Szkolenia dla praconików

Post autor: kąsia »

jak potrzebujecie nauki angielskiego to ja polecam https://optikat.pl/kultura,sztuka,i,nau ... m,s,18669/ zwłąsza jeśli interesują Was kursy angielskiego dla początkujących, to polecam te organizowane przez te szkołę Językową, o kursach możecie sobie poczytać na stronie internetowej
Awatar użytkownika
Werka
Posty: 353
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:06

Re: Szkolenia dla praconików

Post autor: Werka »

Takie szkolenia trzeba dobrać pod potrzeby firmy.
Awatar użytkownika
Modzika
Posty: 112
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:28

Re: Szkolenia dla praconików

Post autor: Modzika »

Nasza firma dopiero zaczyna swoją działalność i chcemy zrobić pierwsze takie duże szkolenie dla pracowników. Mamy do tego celu przygotowana salę, ale potrzebny jest dobrej jakości nowoczesny sprzęt audiowizualny. Poradzono mi abym skorzystała z oferty Group AV https://groupav.pl/ , ale jeszcze nie kontaktowałam się z nimi. Podobno od długiego czasu projektują i instalują takie systemy z dużym powodzeniem.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 57
Rejestracja: 30 cze 2019, 10:54

Re: Szkolenia dla praconików

Post autor: paniola »

U nas w pracy zoorganizowana szkolenia pierwszej pomocy https://www.transmedyk.pl/ Uważam, że jest to świetny pomysł, każdy z nas powinien znać takie podstawy jak pomóc drugiemu człowiekowi. Szkolenia odbywają sie cyklicznie w każdym województwie wiec bez problemu można sie zapisać.
Awatar użytkownika
iza
Posty: 88
Rejestracja: 12 cze 2019, 9:04

Re: Szkolenia dla praconików

Post autor: iza »

Mnie bardzo zainteresowały negocjacje szkolenia warszawa bo można na takich szkoleniach zdobywać różne bardzo przydatne umiejętności które są pożądane w biznesie. Dzięki nim można poznać różne techniki negocjacji z zachowaniem etyki biznesowej i byli nastawieni na budowanie długofalowych relacji biznesowych.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 745
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:41

Re: Szkolenia dla praconików

Post autor: Zdzisiek78 »

Jeśli chcesz zadbać o skuteczne zarządzanie w swojej firmie, to na pewno warto zacząć na samym początku od doszkolenia się w zakresie zarządzania projektami. Dlatego polecam Ci zajrzeć na https://leadership-center.pl/blog/zarza ... rojektami/, gdzie możesz o tym trochę poczytać.
Kasią32

Re: Szkolenia dla praconików

Post autor: Kasią32 »

Świetny sposób na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych, aby zwiększyć swoją atrakcyjność zawodową to szkolenia online.
Kursexcel.pl to szkolenia dedykowane dla tych, którzy preferują taki typ nauki. Praktycy uczący w praktyki. Każdy znajdzie coś dla siebie dzięki bogatej ofercie.
ODPOWIEDZ