Szkolenia

Tutaj rozmawiamy oczywiście o UBRANIACH! To, co my, kobiety, kochamy najbardziej, czyli moda, trendy, stylizacje i ogromna dawka inspiracji.
Awatar użytkownika
Agosia
Posty: 174
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:12

Szkolenia

Post autor: Agosia »

Szkolenia są niezwykle istotną kwestią, dzięki temu możemy zdecydowanie bardziej się rozwijać. Każdy z nas powiniem pomyslec o tym by lepiej się rozwijać. Dlatego takie szkolenia jak te https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , powinny nas zainteresować. Ciągły rozwój pozwoli sprawić, że będziesz jeszcze lepszy w tym co robisz.
Awatar użytkownika
zuuzuu
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:56

Re: Szkolenia

Post autor: zuuzuu »

Jest to bardzo ciekawy wątek. Będą go śledził z przyjemnością.
Często jest tak, że co cenne i stracone, po odnalezieniu jest inne, niż gdy je zostawiłaś.
Awatar użytkownika
sknerus
Posty: 69
Rejestracja: 07 sty 2019, 14:09

Re: Szkolenia

Post autor: sknerus »

Bardzo fajną opcją dla lekarzy są szkolenia z medycyny estetycznej. Można je znaleźć na stronie http://szkolenia-dla-lekarzy.pl/. Medycyna estetyczna jest obecnie bardzo popularna.
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Szkolenia

Post autor: Sylwia »

A czy robicie sobie czasami jakieś kursy i szkolenia on-line? Ja ostatnio zapisałam się a kurs języka angielskiego on-line na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona ;) A znajomość angielskiego na pewno mi się przyda ;)
mikuś88

Re: Szkolenia

Post autor: mikuś88 »

Agosia pisze: ↑27 maja 2019, 15:33 Szkolenia są niezwykle istotną kwestią, dzięki temu możemy zdecydowanie bardziej się rozwijać. Każdy z nas powiniem pomyslec o tym by lepiej się rozwijać. Dlatego takie szkolenia jak te https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , powinny nas zainteresować. Ciągły rozwój pozwoli sprawić, że będziesz jeszcze lepszy w tym co robisz.
Poszukuję wyjątkowego szkolenia,ktore pozwoli mi na rozwoj. Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/swiad ... acji-uavo/ Co o tym sądzicie? Uwazam,ze takie kwalifikacje przydadzą mi sie w pracy. Teraz filmowanie z drona jest bardz przydatną umiejętnością.
Kasiąk77

Re: Szkolenia

Post autor: Kasiąk77 »

W pracy dostałam ostatnio wyjątkowe i dość trudne zadanie, a mianowicie miałam zorganizować imprezę firmową. Organizacja takich imprez to nie lada wyzwanie. Dlatego pomyślałam o tym szkoleniu: https://emtg.pl/event-manager-planowani ... eventowym/ . Jedyne szkolenia z certyfikatami opatrzonymi oficjalnymi hologramami Stowarzyszenia Branży Eventowej, które oferuje Emtg.pl . Jestem bardzo zadowolona z tego szkolenia, zatem jeśli interesuje Was działalność w takiej właśnie branży, to z pewnością powinniście przyjrzeć się dokładniej ich propozycjom szkoleń.
lukrecja

Re: Szkolenia

Post autor: lukrecja »

No to powiem wam, że jak chodzi o szkolenia bardziej z branży beauty, to tutaj https://www.provoque.edu.pl/kursy/gdans ... sow-gdansk też wiele propozycji możecie znaleźć... Chociażby z zakresu przedłużania włosów, czy laminacji brwi itp.
finezyjnaa88

Re: Szkolenia

Post autor: finezyjnaa88 »

Ja to mam sporo do powiedzenia i jak na razie mam nadzieję, że zerkniecie sobie na to, co mamy do ogarnięcia. I dla przykładu sprawdzam sobie, jak to ma wyglądać, co nam odpowiada. I mam nadzieję, że uda mi się to jakoś dobrać, a platforma edukacyjna szkolenia - to mi się przyda.
ambrozja

Re: Szkolenia

Post autor: ambrozja »

Wszystko zalezy od branzy w ktorej siedzimy, ale jedno jest pewne - nie ma co oszczedzac na wlasnym rozwoju. Znajomy niedawno konczyl kurs c# i bardzo sobie chwali bo otwarl sobie nowa sciezke kariery :)
zośkaa

Re: Szkolenia

Post autor: zośkaa »

Od pewnego czasu rozważam możliwość uczestnictwa w takiej opcji jak uprawnienia g1e Jeśli chodzi o dostępne kursy, firma wydaje się mieć bogatą ofertę, a także ceny nie wydają się być nadmiernie wygórowane, co jest istotnym atutem.
ODPOWIEDZ