ulo

Tutaj rozmawiamy oczywiście o UBRANIACH! To, co my, kobiety, kochamy najbardziej, czyli moda, trendy, stylizacje i ogromna dawka inspiracji.
gość

ulo

Post autor: gość »

Według mnie ulotki to sposób reklamy , który bedzie cały czas ponad czasowy. Od zawsze ulotki najskuteczniej docierały do wielu osób. Warto tylko zrobić je w wysokiej jakości druku. O ile dobrze pamiętam to tutaj https://www.diamond-druk.pl/ można zamówić tanie ulotki, bardzo dobrze wykonane.
Awatar użytkownika
norberkolka
Posty: 67
Rejestracja: 08 wrz 2020, 7:58

Re: ulo

Post autor: norberkolka »

To prawda. Ulotki https://www.copyshop.krakow.pl/oferta/ulotki/ to bardzo skuteczna i niezwykle bezpośrednia forma reklamy. W sumie jest to też stosunkowo tania opcja reklamowa zważywszy na fakt, że dużo osób jednak do niej trafia. Dla nas, zwykłych potencjalnych użytkowników jest to też forma sprawdzania danej, konkretnej marki pod kątem dostępności danych, konkretnych produktów.
Awatar użytkownika
gosiaczek
Posty: 45
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:13

Post autor: gosiaczek »

No nie, ulotki to wręcz czasem psują wizerunek marki, bo postrzegany jest jako zaśmiecanie klatek schodowych czy niszczenie zasobów naturalnych. Ja postawiłam na agencję http://marketingnaforach.pl/ która specjalizuje się w pomysłowych ale i dyskretnych działaniach marketingu szeptanego, poprzez który zdecydowanie zwiększyli zainteresowanie moją ofertą.
ODPOWIEDZ