ulotki jako reklama

Tutaj rozmawiamy oczywiście o UBRANIACH! To, co my, kobiety, kochamy najbardziej, czyli moda, trendy, stylizacje i ogromna dawka inspiracji.
gość

ulotki jako reklama

Post autor: gość »

Według mnie ulotki to sposób reklamy , który bedzie cały czas ponad czasowy. Od zawsze ulotki najskuteczniej docierały do wielu osób. Warto tylko zrobić je w wysokiej jakości druku. O ile dobrze pamiętam to tutaj https://www.diamond-druk.pl/ można zamówić tanie ulotki, bardzo dobrze wykonane.
Awatar użytkownika
skakanka
Posty: 84
Rejestracja: 11 mar 2019, 20:22

Re: ulotki jako reklama

Post autor: skakanka »

Zależy w jakich biznesach, ale wydaje mi się że i tak lepiej już przechodzić na bardziej nowoczesne formy pozyskiwania klientów. U mnie z kolek reklama w sieci się sprawdza, agencja http://bellatorgroup.pl/ pracuje dla mnie drugi tydzień a już widzę wzrost zainteresowania wśród klientów moją ofertą.
Awatar użytkownika
Werka
Posty: 305
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:06

Re: ulotki jako reklama

Post autor: Werka »

Ulotki działają chyba tylko jako reklama lokalna i to raczej do tego dość słabo. Niestety wiele osób (w tym ja osobiście), ulotki traktuje jako zwykłe śmieci i masowo je wywalam do kosza. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego, jak otwierając skrzynkę pocztową mam cały stos ulotek, a listów nie widać.
Awatar użytkownika
gosiaczek
Posty: 45
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:13

Re: ulotki jako reklama

Post autor: gosiaczek »

A to nie jest już strata czasu reklamowanie się za pomocą ulotek? Mnie się wydaje, że lepiej jest tutaj podziałać reklamą ale tą realizowaną w internecie. Nie musisz tutaj sama się wszystkim zajmować, tylko możesz po prostu zgłosić się do agencji http://sztukaebiznesu.pl/ i wszystko im zlecić. Dla mnie taka opcja pozyskiwania klientów jest po prostu najbardziej skuteczna.
Awatar użytkownika
pomidorowa
Posty: 25
Rejestracja: 20 kwie 2020, 14:26

Re: ulotki jako reklama

Post autor: pomidorowa »

Oj nie, bo większość teraz klientów chce być eko, ratować planetę, oszczędzać surowce naturalne.....a tu ulotki :p Ja postawiłam na reklamę sieciową, co ma znacznie większy zasięg działania, a i nikt nie zarzuci mi marnowania papieru. Agencja http://effectiveidea.pl/ pomysłowo buduje moją widoczność w sieci, co w dobie sporej konkurencji jest kluczowe.
Małgosia

Re: ulotki jako reklama

Post autor: Małgosia »

Ja ulotek nie mam, bo stwierdziłam, że to po prostu nie działa. Za to zainwestowałam w oklejanie witryn w Katowicach. Duże naklejki przyciągają wzrok pieszych i ludzi, którzy stoją w korkach przed moim salonem kosmetycznym. Okazuje się, że jest to fenomenalna forma reklamy.
nośka

Re: ulotki jako reklama

Post autor: nośka »

W zasadzie wydaje mi się, że to wcale nie jest takie proste, a ulotki dziś nie są wcale tak dobrze postrzegane, ale ja się mogę mylić. Kolejna sprawa, że tak naprawdę od nas zależy, co zrobimy z reklamą i jak będziemy działać dla swojego dobra. W związku z tym wydaje mi się, że dobrze będzie sprawdzać różne opcje, a na pewno taką https://www.kaizenmedia.pl/ reklamę filmową. To może mieć wzięcie.
ewuś533

Re: ulotki jako reklama

Post autor: ewuś533 »

Ja akurat dodatkowo polecam też wybrać sobie naklejki z logo firmy i bardzo fajne udało mi się znaleźć na stronie https://www.druk24h.pl/naklejki . W sumie jestem zaskoczona, że aż tyle różnych ofert można spotkać w internecie, ale warto wybierać najlepsze firmy.
ODPOWIEDZ