ulotki jako reklama

Tutaj rozmawiamy oczywiście o UBRANIACH! To, co my, kobiety, kochamy najbardziej, czyli moda, trendy, stylizacje i ogromna dawka inspiracji.
gość

ulotki jako reklama

Post autor: gość »

Według mnie ulotki to sposób reklamy , który bedzie cały czas ponad czasowy. Od zawsze ulotki najskuteczniej docierały do wielu osób. Warto tylko zrobić je w wysokiej jakości druku. O ile dobrze pamiętam to tutaj https://www.diamond-druk.pl/ można zamówić tanie ulotki, bardzo dobrze wykonane.
Awatar użytkownika
skakanka
Posty: 84
Rejestracja: 11 mar 2019, 20:22

Re: ulotki jako reklama

Post autor: skakanka »

U mnie ulotki by zdecydowanie się nie sprawdziły. Prowadzę biznes internetowy i nie ukrywam, że właśnie poprzez działania marketingowe w sieci zdobywam klientów. Działam wspólnie z agencją http://marketing.media.pl/ która ma już niemałe doświadczenie w takich sprawach i jestem z nich oczywiście bardzo zadowolona.
iska9922

Re: ulotki jako reklama

Post autor: iska9922 »

Jak radzicie sobie z reklamą lokalną? Ulotki, Odzież firmowa z logiem czy jeszcze coś innego? My skupiamy się na reklamie w internecie, ale chciałabym dodatkowo zrobić coś lokalnie żeby potencjalni klienci nas zauważyli. Będę wam bardzo wdzięczna za jakieś wskazówki :)
małgośka881

Re: ulotki jako reklama

Post autor: małgośka881 »

gość pisze: ↑16 wrz 2021, 8:30 Według mnie ulotki to sposób reklamy , który bedzie cały czas ponad czasowy. Od zawsze ulotki najskuteczniej docierały do wielu osób. Warto tylko zrobić je w wysokiej jakości druku. O ile dobrze pamiętam to tutaj ..... można zamówić tanie ulotki, bardzo dobrze wykonane.
Jaki druk wybieracie?

___
elektryk samochodowy Bydgoszcz Błonie
donić

Re: ulotki jako reklama

Post autor: donić »

Ulotki to cały czas bardzo popularna forma reklamy. Wiele firm, nawet tych większych nadal korzysta z tej formy promocji. Dla zwykłego, standardoweo klienta reklama w formie ulotki jest doskonałą opcją dotarcia do szerszej grupy klientów. Na pewno warto zapoznać się z propozycjami firm, które faktycznie prowadzą realizacje projektów reklamowych w oparciu o różnego rodzaju wydruk ulotek.
juśko43

Re: ulotki jako reklama

Post autor: juśko43 »

gość pisze: ↑16 wrz 2021, 8:30 Według mnie ulotki to sposób reklamy , który bedzie cały czas ponad czasowy. Od zawsze ulotki najskuteczniej docierały do wielu osób. Warto tylko zrobić je w wysokiej jakości druku. O ile dobrze pamiętam to tutaj .... można zamówić tanie ulotki, bardzo dobrze wykonane.
To chyba też skorzystam
aśka

Re: ulotki jako reklama

Post autor: aśka »

Ulotki są naprawdę bardzo dobrą formą reklamy. Sama znalazłam wiele informacji na ten temat w https://katalogfirmy.com.pl/biznes/jak- ... ac-ulotke/ i sama zdecydowałam się na ich wykorzystanie. Zobaczycie tutaj również jak wygląda projekt ulotek, więc warto odwiedzić tą stronę
Awatar użytkownika
gosiaczek
Posty: 45
Rejestracja: 24 kwie 2019, 14:13

Re: ulotki jako reklama

Post autor: gosiaczek »

Powodzenia, szczególnie teraz kiedy coraz większy nacisk kładzie się na dbanie o zasoby naturalne.....a tu drukowanie ulotek :p Zdecydowanie lepiej pójść w marketing internetowy, gdzie mogę polecić agencję http://cnagencja.pl/ . Działają w tym od lat, więc wiedzą jak skutecznie zbudować widoczność marki w sieci.
emka

Re: ulotki jako reklama

Post autor: emka »

Z tego, co się orientuje to https://www.bma.net.pl wykonują dobrej jakości ulotki, można sie do nich odezwać. Działają kompleksowo, potrafia doradzić. Ich oferta obejmuje także druk wielkoformatowy, gadżety reklamowe, reklamę w sieci. Jednym słowem kompleksowe usługi, ale w dość korzystnej cenie.
zima

Re: ulotki jako reklama

Post autor: zima »

Ulotki to jedna z form reklamy a ja wychodzę z założenia że warto korzystać z różnych form jednocześnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość dotarcia do różnych grup odbiorców. Jednak jakby nie patrzeć w obecnych czasach reklama internetowa ma chyba największe znaczenie a z pewnością największy zasięg. Jednak jak się okazuje do jej prawidłowego prowadzenia konieczna jest spora wiedza. Jeśli się jej nie posiada warto skorzystać z pomocy chociażby agencji reklamowych. Ja skorzystałam z tej https://piotrpolok.pl/ .
ODPOWIEDZ