Wybór ekspresu do kawy

Tutaj rozmawiamy oczywiście o UBRANIACH! To, co my, kobiety, kochamy najbardziej, czyli moda, trendy, stylizacje i ogromna dawka inspiracji.
Awatar użytkownika
Agosia
Posty: 174
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:12

Wybór ekspresu do kawy

Post autor: Agosia »

Niedawno stałam przed wyborem ekspresu do kawy do mojej kuchni. Nie powiem bo ceny są różne jak i rodzaje. Wiem, ze chcąc napić się dobrej kawy muszę też zainwestować w dobry ekspres. Po moich poszukiwaniach doszłam do wniosku, że tutaj https://akcesoriabaristy.pl/pl/c/Ekspresy-do-kawy/48 najlepiej będzie go kupić. W końcu w profesjonalnym miejscu znajdzie się dobry ekspres.
Awatar użytkownika
Tancerka
Posty: 22
Rejestracja: 14 sty 2019, 11:06

Re: Wybór ekspresu do kawy

Post autor: Tancerka »

Hmm szczerze to nie kojarzą tej firmy co podałaś w linku... Ja zamawiałam ekspres z https://upcafe.pl/ekspresy-do-kawy/ i służy mi już bardzo długo :)
Awatar użytkownika
Klonowa
Posty: 16
Rejestracja: 23 sty 2019, 15:58

Re: Wybór ekspresu do kawy

Post autor: Klonowa »

Fajne te wszystkie ekspresy, choć ja najbardziej lubię taką starą kawiarkę w stylu włoskim, którą dostałam od mojej siostry. Wychodzi z niej pyyyyszne espresso!
Awatar użytkownika
Kebabinka
Posty: 8
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:42

Re: Wybór ekspresu do kawy

Post autor: Kebabinka »

Też kiedyś zamawiałam ekspres od upcafe. O dokładnie taki: https://upcafe.pl/ekspresdokawymelittac ... 3-581.html . I jestem bardzo zadowolona, wszystko działa jak należy :)
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: Wybór ekspresu do kawy

Post autor: Sylwia »

Jak już kupicie sobie Wasz wymarzony ekspres do kawy, to koniecznie pamiętajcie o tym, żeby regularnie w takim sprzęcie wymieniać filtry wody. Na stronie https://strefafiltrow.pl/delonghi-dls-c002-ser3017.html możecie sobie taki filtr zamówić po całkiem niewygórowanej cenie, więc polecam tam zajrzeć. Ja zamawiam w tym sklepie takie akcesoria już od dłuższego czasu i jestem zadowolona :)

mały telewizor plazmowy
Kaźmirz

Re: Wybór ekspresu do kawy

Post autor: Kaźmirz »

Gdy faktycznie zależy nam na właściwym ekspresie do kawy to ja także jestem zdania, że w sklepie https://www.nespresso.com/pl/pl/order/machines/vertuo mają ich całkiem fajny wybór. Tym bardziej, że przecież kawa w kapsułkach jest w końcu bardzo dobrym rozwiązaniem.
ODPOWIEDZ