Garaż blaszany

Polecamy strony, butiki, sklepy online. Moda damska, męska i dziecięca, dodatki, buty, lakiery do paznokci, akcesoria do włosów i wszystko, co związane z modą i stylizacjami.
Zakrętka

Garaż blaszany

Post autor: Zakrętka »

Hej, mam pytanie: czy ktoś z Was ma garaż blaszany, coś takiego https://swiatgarazy.com/garaze-blaszane ... e-premium/? Jak z bezpieczeństwem tego? Mieszkam sama z mamą, mamy trochę gratów i małe autko. Nie chcemy się bawić w budowy, a poza tym - kobiety i budowlanka w naszym przypadku to słabe zestawienie...
Kręcioł

Re: Garaż blaszany

Post autor: Kręcioł »

Garaż blaszany to idealne rozwiązanie bo można go stworzyć szybko i bez straty czasu o ile elementy będą wykonane należycie. Jak stawiasz stalowy lub aluminiowy to firma http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/ dokona odpowiedniego cięcia laserem oraz wykona także usługi jak malowanie proszkowe czy zabezpieczenie antykorozyjne. Mogą też dokonać gięcia profili potrzebnych do szkieletu więc masz wszystko w jednym miejscu.
oluś

Re: Garaż blaszany

Post autor: oluś »

Mój mąż postawił ostatnio garaż blaszany koło domu i zamówił sobie do tego regał magazynowy . Wybrał model Hard II 220x100x50 5P 2500 kg z tego sklepu tutaj https://www.regaly.biz/ . Półki regałów HARD II mocowane są do nóg przy wsparciu śrub w opcji zamkowej.
zuzula12

Re: Garaż blaszany

Post autor: zuzula12 »

Jeśli chodzi o garaż blaszany to moim zdaniem jest to wytrzymałe i solidne rozwiązanie. Na stronie https://uni.waw.pl/garaze-blaszane-soli ... zwiazanie/ można znaleźć cieka2wy artykuł na temat takich rozwiązań. Koniecznie sprawdzić i poczytajcie bo warto znać temat.
kształtna800a

Re: Garaż blaszany

Post autor: kształtna800a »

Chcę zrobić narzeczonemu niespodziankę i kupić mu odpowiednie wyposażenie domowego warsztatu. To trochę wyniesie, wiem, ale czego się nie robi z miłości, prawda? No i idąc tym tropem, chcę powiedzieć, że stół z imadłem jest mi potrzebny. Jakie polecacie?
ODPOWIEDZ