leasing auto

Polecamy strony, butiki, sklepy online. Moda damska, męska i dziecięca, dodatki, buty, lakiery do paznokci, akcesoria do włosów i wszystko, co związane z modą i stylizacjami.
dorćia

leasing auto

Post autor: dorćia »

Jeśli szukacie dobrego leasingu auta osobowego to polecam zajrzeć na stronę firmy Motofinansowania. Maja bardzo dobrą ofertę i można liczyć na ich pomoc w wyborze. Korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona. Uważam że dobre firmy należy polecać.
Lośka

Re: leasing auto

Post autor: Lośka »

Ja od siebie polecam firmę https://leasing.sos.pl/ Konsultanci dobrali najlepszą ofertę do moich potrzeb. Żadnych ukrytych opłat. Wiedziałam od razu na co się mam przygotować. Wszystko przedstawione od razu. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo rzetelna i uczciwa firma, a takich jest mało na rynku.
DŻASTAA

Re: leasing auto

Post autor: DŻASTAA »

W właśnie mnie to zainteresowało, a dokładniej odliczenie vat leasing samochodu osobowego . Wiece, no poza tym, że bierzemy jakiś samochód, to jeszcze musimy wiedzieć, jak on ma być rozliczany. Nie sztuką jest się w coś wpakować, ale na pewno też trzeba się wcześniej rozeznać, żeby mimo wszystko informacje się zgadzały. Dlatego czekam na Wasze wsparcie i podpowiedzi.
Gość

Re: leasing auto

Post autor: Gość »

Ja chcę w leasing wziąć auto i zacząć nim jeździć na taksówkach i dorobić trochę. Ale czytam tutaj https://beesafe.pl/porady/lex-uber/ że po tej nowej ustawie to jednak muszę mieć jakiś kurs taksówkarza zrobiony, jeszcze się dokładnie nad tym zastanowie wam powiem.
Gość

Re: leasing auto

Post autor: Gość »

A jak ubezpieczać takie auto wzięte w leasing? Bo nie wiem a chcę niedługo wejść właśnie w tę opcję posiadania auta. Tutaj https://www.compensa.pl/ubezpieczenie/oc/ sprawdziłem jak do tej pory to składki niskie oferują, warunki są całkiem dobre.
Marcinsky

Re: leasing auto

Post autor: Marcinsky »

Takie decyzje jak zakup samochodu trzeba dobrze przekalkulować. Jeszcze czasami znajdziemy w internecie takie porady by szukać czegoś z rynku wtórnego. Natomiast ci sami doradcy nie piszą czym może się to potencjalnie wiązać, a mogą to być wysokie koszta potencjalnych napraw. Wszystko za sprawą tego, że nie mamy 100% pewności co do stanu technicznego czy przebiegu. Z drugiej strony do firmy warto jest wybrać coś prosto z salonu, niezawodność jest czasami bezcenna. Przeglądając oferty znanych marek znajdziemy chociażby Dacia - https://www.daciafinansowanie.pl/promocje/ubezpieczenia Ich modele zyskują wiele pozytywnych recenzji w mediach branżowych także warto się tym zainteresować. Leasing jak najbardziej wchodzić w grę jeżeli mówimy o zakupie na firmę.
ODPOWIEDZ