Narzędzia

Polecamy strony, butiki, sklepy online. Moda damska, męska i dziecięca, dodatki, buty, lakiery do paznokci, akcesoria do włosów i wszystko, co związane z modą i stylizacjami.
Śpak4

Narzędzia

Post autor: Śpak4 »

Cześć, spotkał się ktoś z Was z oznaczeniem narzędzi jakąś literą? Np tu https://eshop.pronar.com.pl/. Co one oznaczają? jakby ktoś miał katalog z narzędziami z symbolami różnymi i dokładnymi by to byłbym wdzięczny za przesłanie linku. Aha, i czt warto kupić suwmiarkę elektroniczną czy lepsza jest taka analogowa?
Łukasz

Re: Narzędzia

Post autor: Łukasz »

A ściernice diamentowe macie, to jest coś takiego https://mk-diament.pl/oferta/tarcze-szl ... iamentowe/ . Wiadomo to już bardziej specjalistyczny sprzęt, ale i takie warto mieć w swojej kolekcji. Macie coś z takich profesjonalnych narzędzi?
Kaśka

Re: Narzędzia

Post autor: Kaśka »

Jak już jesteśmy w temacie narzędzi, to powiem wam, że moim zdaniem najlepszy asortyment w tym zakresie posiada ten sklep internetowy https://www.narzedzia-krab.pl/ Mnie udało dostać tam narzędzia pomiarowe, ręczne, a także pneumatyczne w bardzo dobrej cenie. Zerknijcie sobie tam, a przekonacie się sami.
ODPOWIEDZ