Opieka nad starszymi

Polecamy strony, butiki, sklepy online. Moda damska, męska i dziecięca, dodatki, buty, lakiery do paznokci, akcesoria do włosów i wszystko, co związane z modą i stylizacjami.
Samuś3

Opieka nad starszymi

Post autor: Samuś3 »

Ile zarabiają opiekunki osób starszych w Niemczech? Mam wszystkie kwalifikacje, skończone kursy i znajomość języka. W kraju jednak zarobki są na tyle marne, że zaczynam zastanawiać się nad wyjazdem do Niemiec.Ile zarabiają opiekunki osób starszych w Niemczech? Mam wszystkie kwalifikacje, skończone kursy i znajomość języka. W kraju jednak zarobki są na tyle marne, że zaczynam zastanawiać się nad wyjazdem do Niemiec.
mańcia

Re: Opieka nad starszymi

Post autor: mańcia »

Z tego co wiem, to opiekunki w Niemczech mają naprawdę fajne zarobki. Możesz sprawdzić sobie oferty pracy na przykład stąd https://eopiekunka.pl/oferty-pracy/ . W Niemczech nieustannie wzrasta zapotrzebowanie na takie osoby więc jest to zajęcie mocno przez nich doceniane.
puśka

Re: Opieka nad starszymi

Post autor: puśka »

Dokładnie tak jest. Sama od jakiegoś już czasu zastanawiam się nad podjęciem pracy w takim charakterze. Ostatnio zaczęłam szukać poradników na ten temat. Tutaj https://ekspresjaroslawski.pl/artykul/c ... ki/1200831 znalazłam jeden na temat tego co gotuje się seniorom.
ODPOWIEDZ