Oszczędna jazda samochodem

Polecamy strony, butiki, sklepy online. Moda damska, męska i dziecięca, dodatki, buty, lakiery do paznokci, akcesoria do włosów i wszystko, co związane z modą i stylizacjami.
Muiikuś45

Oszczędna jazda samochodem

Post autor: Muiikuś45 »

Są kierowcy, którzy wychodzą z założenia, że przed wyjazdem autem należy najpierw rozgrzać silnik. Obecnie samochody nie wymagają takich zabiegów – Toyota jest gotowa od razu do jazdy po przekręceniu kluczyków. Dlatego też nie ma sensu trwać bezczynnie, każda taka chwila to tylko Twoja strata paliwa.
Więcej na stronie: https://auta-firmowe.pl/ecodriving-sztuka-ekonomicznej-jazdy-samochodem/
Robąk

Re: Oszczędna jazda samochodem

Post autor: Robąk »

Niby tak każde auto jest gotowe do jazdy. Tutaj raczej chodzi o katowanie na zimnym oleju. Jeżeli ktoś od razu ciśnie ile fabryka dała to jak nierozgrzany olej ma się rozprowadzić i wykonać swoje zadanie? Potem są efekty :D https://berich.eu/crypto-revolt-czym-jest-opinie-i-wnioski
grażynka

Re: Oszczędna jazda samochodem

Post autor: grażynka »

Oszczędna jazda samochodem nie uchroni nas od różnego rodzaju przygód. Moja ostatnia związana była z uszkodzenie przedniej opony. Niestety okazało się to na tyle poważne, że nie ryzykowałam dalszej jazdy tylko zaczęłam szukać wulkanizatora w okolicy. Wiadomo, że w sieci znaleźć takiego jest najłatwiej. Mobilną wulkanizację znalazłam na https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-da ... icza-24-h/ . Panowie podjechali z niezbędnym sprzętem pod wskazany przeze mnie adres. Rewelacyjne rozwiązanie dla kierowców.
miłoszek99

Re: Oszczędna jazda samochodem

Post autor: miłoszek99 »

Witam,co sądzicie o tym,aby inwestować w biznes zwiazany z motoryzacją? Chętnie dowiem się więcej na temat stacji benzynowych. Czy uważacie, że to dobry pomysł ? https://www.tsg-solutions.com/pl/dystrybutory-paliwowe/ Proszę o wasze opinie, chętnie dowiem się więcej pozdrawiam.
ODPOWIEDZ