Porady prawne online

Polecamy strony, butiki, sklepy online. Moda damska, męska i dziecięca, dodatki, buty, lakiery do paznokci, akcesoria do włosów i wszystko, co związane z modą i stylizacjami.
Wiesław

Porady prawne online

Post autor: Wiesław »

Chciałbym wszystkim polecić porady prawne online ze strony ePorady24.pl. Korzystałem z usług w sprawie rozwodowej i otrzymałem cenne wskazówki dzięki którym rozwód odbył się po mojej myśli i przy pomocy tego samego prawnika przeprowadziliśmy podział majątku po rozwodzie. Przed skorzystaniem z pomocy prawnej nie zdawałem sobie pojęcia że można uzyskać rozwód z orzekaniem o winie, że można otrzymać alimenty w przypadku orzeczenia o winie, oraz że podział majątku wcale nie musi być równy. Dodatkowo serwis eporady24.pl specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa, mają kilkudziesięciu prawników z różnych dziedzin prawa w ty z prawa spadkowego, rodzinnego, podatkowego, cywilnego, handlowego itp. Gorąco polecam
Awatar użytkownika
Werka
Posty: 385
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:06

Re: Porady prawne online

Post autor: Werka »

Wiele porad prawnych i okołoprawnych można znaleźć w internecie. Prostym przykładem mogą być tutaj artykuły na temat błędów medycznych i tego, co może zrobić osoba poszkodowana. Tu https://ofn.com.pl/blog/czym-jest-blad- ... nostyczny/ przeczytać można o błędach diagnostycznych, na czym polegają i jak można walczyć o swoje prawa. Pacjenci mogą naprawdę wiele.
bartiona

Re: Porady prawne online

Post autor: bartiona »

Ja to naprawdę mam problemy z zaufaniem odpowiedniemu prawnikowi. Kiedy się rozwodziłam, nie mogłam liczyć na fachową pomoc i dlatego może warto będzie powiedzieć, że najlepszym rozwiązaniem jest po prostu szukanie kogoś, pytając o opinie. Co wiecie na temat kancelarii Lawsome https://lawsome.pl ?
Japco

Re: Porady prawne online

Post autor: Japco »

W sytuacji, gdy rozwód mógłby spowodować poważne konsekwencje społeczne lub zawodowe dla jednego z małżonków, na przykład w przypadku znaczących postaci publicznych, sąd może odmówić rozwodu. Sąd rozważa wszystkie aspekty życia społecznego i zawodowego małżonków. Więcej informacji na ten temat dostępnych jest na stronie https://kobietydlakobiety.pl/kiedy-sad- ... e-rozwodu/ i sąd bierze pod uwagę różne aspekty życia małżonków.
ODPOWIEDZ