Przedszkole językowe Białołęka

Polecamy strony, butiki, sklepy online. Moda damska, męska i dziecięca, dodatki, buty, lakiery do paznokci, akcesoria do włosów i wszystko, co związane z modą i stylizacjami.
Maryśka1

Przedszkole językowe Białołęka

Post autor: Maryśka1 »

Właśnie się przeprowadziłam i interesuje mnie przedszkole Białołęka, które przyjmie dzieci od ręki, a nie od nowego roku. Znacie jakieś dobre i przetestowane placówki? Najlepiej takie, do których chodziły Wasze dzieci.

amerykanki dla dzieci
Dyśia

Re: Przedszkole językowe Białołęka

Post autor: Dyśia »

Znam tylko jedno przedszkole wartę polecenia w Warszawie, mianowicie chodzi mi o https://fiqmiku.pl/. Jest to przedszkole gdzie drugim językiem, jest angielski, więc spełnia Twoje kryteria. Do tego mają bardzo dużo zajęć dodatkowych, co dodatkowo rozwija dziecko. Mają wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną, a to bardzo ważne.
Awatar użytkownika
Gruupi
Posty: 82
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:44

Re: Przedszkole językowe Białołęka

Post autor: Gruupi »

Dobry wybór z tym przedszkolem językowym, ja na takie właśnie postawiłam. Język angielski jest bardzo ważny, a jak można już w przedszkolu zacząć uczyć dziecka angielskiego to jak najbardziej. W naszym przypadku Te Vizja świetnie się sprawdziła, myślałaś może i o tym przedszkolu? Atmosfera jest też bardzo przyjazna.
syśka

Re: Przedszkole językowe Białołęka

Post autor: syśka »

Mój synek chodzi do Tequesty na Białołęce, więc serdecznie polecamy wam tę placówkę - nowoczesna, czysta, spełnia wszystkie wymogi sanitarno-epidemiczne. Przedszkole wyróżnia wysoki poziom nauczania oraz kreatywne zajęcia, które maluchy wprost uwielbiają. Do tego super nauczyciele, którzy mają właściwe podejście do maluchów - czy można chcieć czegoś więcej...
Majńka

Re: Przedszkole językowe Białołęka

Post autor: Majńka »

Moja córcia również chodzi do Tequesty, tyle że na Mokotowie. Faktycznie placówka jest bardzo nowoczesna, mają wysoki poziom nauczania, super kadrę oraz przesympatyczne nauczycielki. Z tego co się orientuję to w okresie wakacyjnym mają dostępne opcje karnetowe w starszych grupach, więc warto skorzystać.
ODPOWIEDZ