Wywóz śmieci

Polecamy strony, butiki, sklepy online. Moda damska, męska i dziecięca, dodatki, buty, lakiery do paznokci, akcesoria do włosów i wszystko, co związane z modą i stylizacjami.
Kacuśi9

Wywóz śmieci

Post autor: Kacuśi9 »

Możecie mi polecić wywóz śmieci Marki, ale taką firmę, która zajmuje się wywozem dużych gabarytów i gruzu po remoncie. Dobrze byłoby, żeby mieli też spore kontenery na wynajem. Macie jakieś sprawdzone namiary?
grażka90

Re: Wywóz śmieci

Post autor: grażka90 »

Witam,zalezy mi na tym,aby nauczyc sie segregowac smieci. chcę nauczyc sie dbac o planete, zalezy mi na tym,by zaczęło być to naturane. Uważam, że powinniśmy dokształcać się w tym temacie https://esbud.pl/recykling-a-upcykling-zobacz-roznice/ Co o tym sądzicie? Prosze o wasze opinie.
basiuś

Re: Wywóz śmieci

Post autor: basiuś »

Ja polecam firmę Avio-Star ponieważ skorzystałam z ich usług i jestem zadowolona z rezultatu . Można się z nimi skontaktować przez tą stronę tutaj https://avio-star.pl/ . W ich ofercie znajdziemy szeroką ofertę związaną z wywozem śmieci, gruzu i odpadów pobudowlanych.
Sylwuś1

Re: Wywóz śmieci

Post autor: Sylwuś1 »

Według mnie warto segregować śmieci, trzeba do tego wszystkich namawiać. Zobaczcie sobie co można potem z takich śmieci stworzyć. Jest taki producent regranulatów ldpe https://contalen-recycling.com/ , który tworzy swój produkt, a następnie można go wykorzystać do dalszych celów. Świetna sprawa.
ODPOWIEDZ