Antywirus-jaki najlepszy?

Masz modową zagwozdkę i chcesz poznać opinie innych? Szukasz konkretnego produktu i nie możesz go znaleźć? Nasza społeczność na pewno Ci doradzi!
mikuś

Antywirus-jaki najlepszy?

Post autor: mikuś »

Hej, mam problem jak w tytule. Muszę jak najszybciej zdecydować się na jakieś oprogramowanie antywirusowe i tak naprawdę nie wiem, na co się zdecydować. Po prostu to nie mój temat. Możecie coś podpowiedzieć lub doradzić? Będę wdzięczny.
koleś

Re: Antywirus-jaki najlepszy?

Post autor: koleś »

Moim zdaniem warto zainteresować się oprogramowaniem, o którym informacje znajdziesz tutaj https://gdata.pl/o-nas . Są oni pionierami jeśli o zabezpieczenia tego typu chodzi. Możesz pobrać sobie wersję próbną i dopiero potem zdecydować co dalej. Ja im zaufałem i do dziś korzystam z ich usług. Co by nie mówić to na bezpieczeństwie swoich danych nie ma co oszczędzać.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 745
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:41

Re: Antywirus-jaki najlepszy?

Post autor: Zdzisiek78 »

Jeśli zależy Ci na porządnej ochronie przed zagrożeniami, to może Ci się przydać oprogramowanie bitdefender gravityzone, dlatego polecam Ci zajrzeć na https://bitdefender.pl/import-maszyny-w ... er-v-host/, gdzie znajdziesz m.in. porady na temat importu maszyny wirtualnej w v host.
są;a

Re: Antywirus-jaki najlepszy?

Post autor: są;a »

koleś pisze: ↑17 lis 2020, 9:12 Moim zdaniem warto zainteresować się oprogramowaniem, o którym informacje znajdziesz tutaj https://gdata.pl/o-nas . Są oni pionierami jeśli o zabezpieczenia tego typu chodzi. Możesz pobrać sobie wersję próbną i dopiero potem zdecydować co dalej. Ja im zaufałem i do dziś korzystam z ich usług. Co by nie mówić to na bezpieczeństwie swoich danych nie ma co oszczędzać.
tego znam
Awatar użytkownika
iza
Posty: 93
Rejestracja: 12 cze 2019, 9:04

Re: Antywirus-jaki najlepszy?

Post autor: iza »

Jeśli już znajdziesz idealny antywirus to zainstaluj też komunikator UseCrypt Messenger https://usecryptmessenger.com/plus/ bo jest on jedyną aplikacją, która sprawdza, czy Twój telefon jest bezpieczny. Informuje Cię także, czy na telefonie nie zostało zainstalowane złośliwe oprogramowanie.
ODPOWIEDZ