Baza pod makijaż

Masz modową zagwozdkę i chcesz poznać opinie innych? Szukasz konkretnego produktu i nie możesz go znaleźć? Nasza społeczność na pewno Ci doradzi!
Awatar użytkownika
Ewa63

Baza pod makijaż

Post autor: Ewa63 »

Zastanawiam się, czy na co dzień używacie takiego produktu jak baza pod makijaż? Przyznaję, że ja odkryłam go stosunkowo niedawno, a na mojej skórze, która nie oszukujmy się, nie jest już najmłodsza, sprawdza się rewelacyjnie. Skóra dzięki niemu jest ujednolicona, zmarszczki wyglądają na mniejsze. Jestem naprawdę zadowolona. Teraz to u mnie produkt jeden z ważniejszych w kosmetyczce.
rabka

Re: Baza pod makijaż

Post autor: rabka »

Tak mam bazę pod makijaż w formie serum od eveline.pl - nazywa się wonder match. na większe wyjścia jej używa. a na co dzień kupiłam w tym sklepie serum gold peptides i na serum nakładam spf i makijaż. Oba produkty spełniają swoją rolę znakomicie i są nie tylko bazą ale też pielęgnacją ze wzgledu na świetny skład
Gość

Re: Baza pod makijaż

Post autor: Gość »

Jeśli szukacie miejsca z dobrym wyborem dermokosmetyków, to http://www.zikodermo.pl jest warte sprawdzenia. Mają produkty od wielu znanych marek i często wprowadzają promocje.
ODPOWIEDZ