Dzieci w aucie

Masz modową zagwozdkę i chcesz poznać opinie innych? Szukasz konkretnego produktu i nie możesz go znaleźć? Nasza społeczność na pewno Ci doradzi!
marcjannaś321

Dzieci w aucie

Post autor: marcjannaś321 »

Pytanko - jak wasze dzieci jeżdżą w samochodach? Niby wszystko zależy w jakim wieku jest dziecko, starsze dzieci mogą jeździć w Smart Kid Belt - bardzo wygodna rzecz i nie droga. A ma wszystkie potrzebne atesty! Ale zastanawiam sie jak to jest u was?
błażko432

Re: Dzieci w aucie

Post autor: błażko432 »

U nas syn ma pas Smart Kid Belt- według mnie jest bezpieczny, bo widać gołym okiem jak stabilnie dziecko siedzi podczas skręcania, hamowania. Inaczej by się przemieszczał na kanapie samochodu, nie ma takiej opcji z tym urządzeniem. z resztą przekonały mnie filmy na YT oraz atesty jakie urządzenie posiada.
Awatar użytkownika
emka012
Posty: 164
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:16

Re: Dzieci w aucie

Post autor: emka012 »

Hmmm? Smart Kid Belt? Bardzo dobre rozwiązanie, łatwo się go obsługuje, dzieci podczas podróży są bezpieczne, jak dla mnie jest to lepsza opcja, niż podkładka i przypinanie zwykłymi pasami. Każdy rodzic chce jak najlepiej dla swoich pociech. Wszystkie najważniejsze informacje macie tutaj https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44
Miłoszewska

Re: Dzieci w aucie

Post autor: Miłoszewska »

emka012 pisze: ↑11 paź 2020, 20:14 Hmmm? Smart Kid Belt? Bardzo dobre rozwiązanie, łatwo się go obsługuje, dzieci podczas podróży są bezpieczne, jak dla mnie jest to lepsza opcja, niż podkładka i przypinanie zwykłymi pasami. Każdy rodzic chce jak najlepiej dla swoich pociech. Wszystkie najważniejsze informacje macie tutaj https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44
Znam ten produkt. I czytałam ten artykuł co polecasz. Mnie zaskoczyło to, jak łatwo, nawet w takiej branży, manipulować wynikami testów. Producenci fotelików się boją? Nie rozumiem, jak można manipulować wynikami testów, byle wynik pasował jednej stronie i nie był to wynik oczywiście faktyczny. I jeszcze instytucja się pod tym podpisuje.
ODPOWIEDZ