Filmy poklatkowe-co sądzcie?

Masz modową zagwozdkę i chcesz poznać opinie innych? Szukasz konkretnego produktu i nie możesz go znaleźć? Nasza społeczność na pewno Ci doradzi!
Awatar użytkownika
lexyy
Posty: 103
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:27

Filmy poklatkowe-co sądzcie?

Post autor: lexyy »

Szukałem w internecie jakiegoś fajnego pomysłu na udokumentowanie postępów prac budowlanych. Wiadomo, że internet jest kopalnią inspiracji, trzeba tylko trochę poszukać. Na stronie http://build-lapse.com/filmy-poklatkowe-krakow/ znalazłam wiadomości o filmach poklatkowych, które bardzo mnie zainteresowały. Zanim jednak podejmę ostateczną decyzję wolę poznać opinie osób, które już z tego korzystały.
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 745
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:41

Re: Filmy poklatkowe-co sądzcie?

Post autor: Zdzisiek78 »

Ja kiedyś sam próbowałem taki film stworzyć za pomocą aparatu w telefonie. Ale to były czasy, że aparaty miały jeszcze słabą jakość zdjęć. Teraz telefony mają świetne aparaty i właśnie planuję sobie kupić coś z Xiaomi, np. https://mimarkt.pl/telefony-mi/. Seria Mi ma znacznie lepsze parametry, ale trzeba też się liczyć z nieco wyższą ceną. Ale w jakość warto dołożyć. Może wtedy znowu zrobię film poklatkowy? :D
Awatar użytkownika
mruuu
Posty: 14
Rejestracja: 29 maja 2020, 9:16
Lokalizacja: Warszawa

Re: Filmy poklatkowe-co sądzcie?

Post autor: mruuu »

Z naszych PL produkcji od Semaforu to Piotruś i wilk jest fantastyczny <3 Tak samo Danny Boy.. Z tego co się orientuję to Kubo i dwie struny. Pięknie wymyślony i zrealizowany. Jak się na to patrzy to widać od razu jak wiele pracy trzeba było w to włożyć, ale.. wygląda fantastycznie.
ODPOWIEDZ