higiena pracy - BHP

Masz modową zagwozdkę i chcesz poznać opinie innych? Szukasz konkretnego produktu i nie możesz go znaleźć? Nasza społeczność na pewno Ci doradzi!
Awatar użytkownika
astres
Posty: 454
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:25

higiena pracy - BHP

Post autor: astres »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym sami poczytajcie bo moim zdaniem warto! http://ekoder.pl/doradztwo-adr-rid-imdg/
Awatar użytkownika
projektant
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:09

Re: higiena pracy - BHP

Post autor: projektant »

Kiedy tak naprawdę mówimy o zasadach BHP to ja jestem zdania, że jak najbardziej są to ważne kwestie na których oczywiście należy się skupiać. Właśnie dlatego ja również całkiem niedawno miałem okazję przeczytać na stronie https://mamyrade.pl/zasady-bhp-w-miejscu-pracy/ jakie są zasady BHP na miejscu pracy.
Jóźwiniak

Re: higiena pracy - BHP

Post autor: Jóźwiniak »

Przestrzeganie przepisów BHP jest niezmiernie ważne w każdej branży. Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, zwłaszcza, że w razie wypadku czekają nas naprawdę nieprzyjemne konsekwencje. Dlatego warto zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria i znaki. Mogę polecić zakupy w https://www.egsystem-sklep.pl, mają bardzo bogatą ofertę i nam udało się skompletować wszystko w jednym zamówieniu.
Łukaszek44

Re: higiena pracy - BHP

Post autor: Łukaszek44 »

Z BHP najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo i komfort pracowników podczas wykonywania pracy. Warto zainwestować w dobrej jakości odzież ochronną oraz dodatki takie jak: https://anco.com.pl/pl/c/Zatyczki-do-uszu-3M/34 . Zazwyczaj jak potrzebuję odzież roboczą, to zamawiam ze sklepu Anco, bo już na własnej skórze miałem okazję przekonać się, jak dobrą jakość można tam znaleźć. Warto również zaopatrzyć się we wszelkiego rodzaju potrzebne opatrunki i przedmioty niezbędne do pierwszej pomocy, które zawsze powinny być w miejscu pracy.
Kałasznikow

Re: higiena pracy - BHP

Post autor: Kałasznikow »

Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy jest obowiązkiem każdego pracownika i te kwestie po prostu trzeba znać. Ja także jestem zdania, że doskonale sprawdza się sprawa związana ze znakami zakazów BHP w zakładach pracy. Moim zdaniem bardzo dokładnie ta sprawa została wyjaśniona w artykule https://znaki-bhp.pl/znaki-zakazu-bhp-w-zakladach-pracy i ja całkiem niedawno skończyłem go czytać. Polecam każdemu kto interesuje się tematyką BHP.
yhanna

Re: higiena pracy - BHP

Post autor: yhanna »

Kałasznikow pisze: ↑03 lis 2021, 19:00 Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy jest obowiązkiem każdego pracownika i te kwestie po prostu trzeba znać. Ja także jestem zdania, że doskonale sprawdza się sprawa związana ze znakami zakazów BHP w zakładach pracy. Moim zdaniem bardzo dokładnie ta sprawa została wyjaśniona w artykule https://znaki-bhp.pl/znaki-zakazu-bhp-w-zakladach-pracy i ja całkiem niedawno skończyłem go czytać. Polecam każdemu kto interesuje się tematyką BHP.
W zasadzie to bhp i ppoż się uzupełniają, dlatego powinniśmy powiedzieć, że i pod tym kątem firma powinna być odpowiednio wyposażona. A skoro tak, to bezpieczniej będzie na przykład sprawdzić dla bezpieczeństwa i zdrowia pracowników coś takiego jak gasnica sniegowa. W końcu nie wiadomo, kiedy wybuchnie pożar.
Rubin

Re: higiena pracy - BHP

Post autor: Rubin »

Chyba nie trzeba nikomu przypominać jak jest to bardzo ważny obszar i ja jeszcze chcę powiedzieć, że także całkiem niedawno właśnie nad takimi sprawami się skupiałem. W każdym razie wiem doskonale, że jak będę potrzebował znaków BHP to zawsze w sklepie https://znaki-bhp.pl/ mogę je bez problemów kupić.
Awatar użytkownika
kora
Posty: 272
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:19

Re: higiena pracy - BHP

Post autor: kora »

Bezpieczeństwo na stanowisku pracy to kluczowa kwestia, której nie możecie bagatelizować. Jeszcze dzisiaj zapoznajcie się z ofertą https://www.ekofit.pl/ Na pewno sprosta waszym oczekiwaniom
ODPOWIEDZ