Instagram

Masz modową zagwozdkę i chcesz poznać opinie innych? Szukasz konkretnego produktu i nie możesz go znaleźć? Nasza społeczność na pewno Ci doradzi!
Julka Ś.

Instagram

Post autor: Julka Ś. »

Witam serdecznie! Niedawno założyłam profil na Instagramie i od razu pomyślałam sobie, że chciałabym zdobyć więcej obserwujących. Wiem, że bez nich moje konto wygląda na puste i nieciekawe. Moje koleżanki mają już po 5 tysięcy followersów i więcej, a ja nic. Jedna z nich powiedziała mi tak: followers instagram kup. Myślę, że to dobra rada, zwłaszcza że, ta koleżanka już reklamuje kremy na swoim koncie. Ja też tak zrobię, co wy na to?
pepę

Re: Instagram

Post autor: pepę »

No i dobrze Ci ta koleżanka powiedziała. Chyba każdy już kupuje followersy na Instagramie. Przynajmniej ja tak myślę. Ja korzystałem z wielu serwisów, ale ostatnio znalazłem nowy, który według mnie jest najlepszy. Ja myślę, że nie masz się nad czym za bardzo zastanawiać, po prostu kup obserwujacych. Na pewno wyjdzie Ci to na dobre.

szafka rtv narożna nowoczesna
gabryśka

Re: Instagram

Post autor: gabryśka »

Ja też poszłam na coś takiego i kupiłam like od https://www.socialmediabost.pl/ . Z ich pomocą wiadomość o mojej firmie dosyć szybko się rozniosła. Efekty okazały się zachwycające. Co ważne cena za zakup like nie jest duża, więc warto nawiązać kontakt z tą firmą.
Awatar użytkownika
projektant
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:09

Re: Instagram

Post autor: projektant »

Faktycznie Instagram podbił serca wielu użytkowników na świecie i muszę przyznać, że jest to jeden z najbardziej popularnych portali społecznościowych. Jednak jak czytałem na stronie https://www.patizonet.com/pl/biznes/ins ... ngowe.html to oczywiście wiele firm czy osób prywatnych wykorzystuje go jako narzędzie marketingowe.
ODPOWIEDZ