inwestowanie

Masz modową zagwozdkę i chcesz poznać opinie innych? Szukasz konkretnego produktu i nie możesz go znaleźć? Nasza społeczność na pewno Ci doradzi!
robtent

inwestowanie

Post autor: robtent »

Hej!
Zacząłem inwestować w bitcoin i zastanawiam się jak gwałtownie może zmieniać się cena Bitcoina - jeśli ktoś jest zaawansowanych inwestorem może coś podpowie :)

z góry dzięki!
Awatar użytkownika
Werka
Posty: 400
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:06

Re: inwestowanie

Post autor: Werka »

O wiele szybciej znalazłbyś informacje na ten temat poszukując w sieci, a o inwestowaniu z bitcoin jest całe mnóstwo artykułów, mniej lub bardziej profesjonalnych.
chichirendan

Re: inwestowanie

Post autor: chichirendan »

Jestem ciekawa, jak w ogóle rozważaliście ogólnie inwestowanie. Moim zdaniem można jedno z drugim połączyć, a mianowicie hobby z zarabianiem. I tu https://sitech.com.pl/blockchain-co-to/ macie krótką informację na temat tego, co można zrobić i jakie mamy możliwości, jeśli chodzi na przykład o kryptowaluty.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 56
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:14

Re: inwestowanie

Post autor: foxi »

Jak dobrze zainwestować swoje oszczędności? Przede wszystkim inwestujcie pieniądze w te instrumenty, na których się znacie. Jeśli jednak czegoś nie wiecie, warto się nieco podszkolić w danym temacie. Bardzo dobrym sposobem na inwestycję są nieruchomości. Wpiszcie do wyszukiwarki internetowej frazę mieszkania na sprzedaż Mrągowo , znajdziecie tam nieruchomości wysokiej klasy w świetnej lokalizacji. Warto spojrzeć w ich stronę.
iskarnas

Re: inwestowanie

Post autor: iskarnas »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się, jak mam pomnażać moje oszczędności. Nie to, żeby było ich sporo, ale jednak chcę na małych pieniądzach nauczyć się najwyżej, jak to ma wyglądać. I jak na razie to jednak powiem, że kryptowaluty mnie zaciekawiły. Kurs Dogecoin myślę zrobić.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 59
Rejestracja: 23 maja 2019, 20:28

Re: inwestowanie

Post autor: kasiunia »

Czy waszym zdaniem jest coś takiego jak skuteczne i bezpieczne inwestowanie? Jestem zdania ,że każdy rodzaj inwestycji pociąga za sobą jakieś ryzyko i z tym należy się koniecznie oswoić i ten fakt zaakceptować. Uważam też ,że inwestowanie w nieruchomości jest najprzyjemniejsze i jeśli dobrze pozna się temat to jest to również najmniej ryzykowne inwestowanie. Co powiecie na apartament z tarasem na Mazurach ,moim zdaniem jego świetna lokalizacja gwarantuje powodzenie inwestycyjne.
Witek2991

Re: inwestowanie

Post autor: Witek2991 »

Rozpoczynając swoją przygodę z inwestowaniem, warto zrozumieć, czym są fundusze ETF - https://wpmag.pl/czym-sa-etf-i-jak-je-kupic . Te otwarte fundusze inwestycyjne notowane na giełdzie oferują inwestorom możliwość zakupu jednostek udziałowych, reprezentujących zróżnicowany portfel aktywów, takich jak akcje, obligacje czy surowce. Dzięki temu inwestorzy mogą łatwo zdywersyfikować swoje portfele, minimalizując ryzyko. Jednak kluczem do skutecznego inwestowania w fundusze ETF jest zrozumienie ich strategii inwestycyjnych oraz regularne monitorowanie ich wyników.
ODPOWIEDZ