inwestowanie

Masz modową zagwozdkę i chcesz poznać opinie innych? Szukasz konkretnego produktu i nie możesz go znaleźć? Nasza społeczność na pewno Ci doradzi!
robtent

inwestowanie

Post autor: robtent »

Hej!
Zacząłem inwestować w bitcoin i zastanawiam się jak gwałtownie może zmieniać się cena Bitcoina - jeśli ktoś jest zaawansowanych inwestorem może coś podpowie :)

z góry dzięki!
Awatar użytkownika
Werka
Posty: 385
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:06

Re: inwestowanie

Post autor: Werka »

O wiele szybciej znalazłbyś informacje na ten temat poszukując w sieci, a o inwestowaniu z bitcoin jest całe mnóstwo artykułów, mniej lub bardziej profesjonalnych.
chichirendan

Re: inwestowanie

Post autor: chichirendan »

Jestem ciekawa, jak w ogóle rozważaliście ogólnie inwestowanie. Moim zdaniem można jedno z drugim połączyć, a mianowicie hobby z zarabianiem. I tu https://sitech.com.pl/blockchain-co-to/ macie krótką informację na temat tego, co można zrobić i jakie mamy możliwości, jeśli chodzi na przykład o kryptowaluty.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 48
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:14

Re: inwestowanie

Post autor: foxi »

Jak dobrze zainwestować swoje oszczędności? Przede wszystkim inwestujcie pieniądze w te instrumenty, na których się znacie. Jeśli jednak czegoś nie wiecie, warto się nieco podszkolić w danym temacie. Bardzo dobrym sposobem na inwestycję są nieruchomości. Wpiszcie do wyszukiwarki internetowej frazę mieszkania na sprzedaż Mrągowo , znajdziecie tam nieruchomości wysokiej klasy w świetnej lokalizacji. Warto spojrzeć w ich stronę.
iskarnas

Re: inwestowanie

Post autor: iskarnas »

Od jakiegoś czasu zastanawiam się, jak mam pomnażać moje oszczędności. Nie to, żeby było ich sporo, ale jednak chcę na małych pieniądzach nauczyć się najwyżej, jak to ma wyglądać. I jak na razie to jednak powiem, że kryptowaluty mnie zaciekawiły. Kurs Dogecoin myślę zrobić.
ODPOWIEDZ