jak wysłać części samochodowe

Masz modową zagwozdkę i chcesz poznać opinie innych? Szukasz konkretnego produktu i nie możesz go znaleźć? Nasza społeczność na pewno Ci doradzi!
Awatar użytkownika
sionair
Posty: 134
Rejestracja: 12 lut 2019, 11:49

jak wysłać części samochodowe

Post autor: sionair »

hejka. zastanawiam się w jaki sposób dostarczyć mojemu znajomemu pewną część samochodową. to jest dość duży gabaryt i obawiam się, że kurier odpada. jest jakaś inna możliwość?
Awatar użytkownika
modnisia
Posty: 121
Rejestracja: 31 sty 2019, 16:41

Re: jak wysłać części samochodowe

Post autor: modnisia »

Nie, kurier nie odpada aczkolwiek nie nadasz takich części klasycznym kurierem. Musisz oferować on przesyłkę na paletach i z https://www.pogotowiepaletowe.pl/jak-na ... e-kurierem dowiesz się jak nadać palete kurierem . Nie jest to rzecz skomplikowana, nie musisz się martwić
Awatar użytkownika
projektant
Posty: 188
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:09

Re: jak wysłać części samochodowe

Post autor: projektant »

W sumie ja się nigdy nad takim czymś nie zastanawiałem, gdyż to do mnie przychodziły paczki i były zawsze bardzo dobrze zabezpieczone. Nawet jak ostatnio widziałem ranking wycieraczek samochodowych https://najlepszy-ranking.pl/wycieraczki-samochodowe/ to muszę przyznać, że znalazłem od razu te najlepsze dla mojego auta. Szybko zamówiłem i w ciągu kilku dni były już u mnie.
Awatar użytkownika
savaka
Posty: 39
Rejestracja: 30 maja 2020, 17:44

Re: jak wysłać części samochodowe

Post autor: savaka »

Najlepiej wysłać opony kurierem bo będzie najtaniej. Znajomy często korzysta z takiej usługi i sobie chwali. Na https://apikurier.pl/jak-wyslac-opony-kurierem znajdziecie wszelkie najważniejsze informacje dotyczące tego typu przesyłki

zoraki r 1
Awatar użytkownika
Sylwia
Posty: 522
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:12

Re: jak wysłać części samochodowe

Post autor: Sylwia »

A skoro już o częściach samochodowych mowa, to częściej kupujecie je on-line czy stacjonarnie? Moim zdaniem zakupy przez internet są wygodniejsze. Sama ostatnio zamawiałam kilka części do mojej Hondy na stronie internetowej https://2407.pl/honda-cars i byłam bardzo zadowolona ;) Polecam ;)
gąbek

Re: jak wysłać części samochodowe

Post autor: gąbek »

Moim zdaniem części samochodowe śmiało można wysłać kurierem tylko trzeba je należycie zabezpieczyć. Moim ostatnim zakupem były opony, które były zabezpieczone w strecz. Nic im nie dolegało, wszystko było w porządku. Musiałem tylko poszukać wulkanizatora w okolicy, który mi te opony wymieni. Tutaj https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja/ znalazłem firmę świadczącą usług mobilne, więc z niezbędnym sprzętem podjechali pod wskazany przeze mnie adres. Skorzystam pewnie jeszcze nie jednokrotnie.
Dośka

Re: jak wysłać części samochodowe

Post autor: Dośka »

Jak dla mnie raczej nie ma najmniejszego problemu jeśli chodzi o wysyłkę Czesi samochodowych przez Internet. Tym bardziej, że ja bardzo często zamawiam takie części zamienne ze strony https://garbus.pl/ gdyż posiadam właśnie klasycznego Volkswagena. Dlatego właśnie chcę go odrestaurować najlepiej jak potrafię.
natalkaa

Re: jak wysłać części samochodowe

Post autor: natalkaa »

Słyszałam, że wielu ludzi zachwala sobie Wycieraczki szyby przedniej i tylnej - samochody osobowe i dostawcze - OXIMO W przypadku tych wycieraczek można zauważyć, że są one niezwykle ciche w działaniu i przede wszystkim skutecznie usuwają wszelkie zanieczyszczenia.
ODPOWIEDZ