Jak wysmuklić nogi?

Masz modową zagwozdkę i chcesz poznać opinie innych? Szukasz konkretnego produktu i nie możesz go znaleźć? Nasza społeczność na pewno Ci doradzi!
Awatar użytkownika
Alwin
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2023, 12:09

Jak wysmuklić nogi?

Post autor: Alwin »

Wybieram się niedługo na imprezę, moja sukienka jest dość można powiedzieć "skąpa", odsłaniająca nogi i zastanawiam się czy są jakieś sposoby na to, żeby te nogi delikatnie wizualnie wysmuklić. Jasne, że przez tak krótki czas niewiele zdziałam, ćwiczenia to przecież podstawa, ale może wiecie czy jest jakiś dobry fluid do nóg, albo rajstopy w sprayu?
mutiuya

Re: Jak wysmuklić nogi?

Post autor: mutiuya »

Jak sobie to po prostu ogarnąć, jeśli chodzi o rozwiązania dla ładnego wyglądu ? To coś sensownego i ja uważam, że warto to przemyśleć. Dla mnie jednak fajnie będzie sprawdzić sobie niektóre rozwiązania i ja mam nadzieję, że jednak takie https://veera.pl/linie-produktow/veera-beauty produkty są dla mnie i dla każdego z nas.
klimkaś

Re: Jak wysmuklić nogi?

Post autor: klimkaś »

Wiesz co, na pewno można pomóc sobie zabiegami medycyny estetycznej. One są obecnie bardzo skuteczne. Sprawdź sobie na https://doktorfit.edu.pl/modelowanie-sylwetki/ jakie są możliwości :) no i wiadomo, dietka do tego!
ODPOWIEDZ