Korekta powiek - chirurgicznie czy laserowo?

Masz modową zagwozdkę i chcesz poznać opinie innych? Szukasz konkretnego produktu i nie możesz go znaleźć? Nasza społeczność na pewno Ci doradzi!
Daguśka

Korekta powiek - chirurgicznie czy laserowo?

Post autor: Daguśka »

Cześć, chciałabym podnieść powiekę. Obecnie jest to dla mnie spory problem, bo na jedno oko widzę dobrze, a przez nadmiar skóry na drugiej, mam już problem. Skłaniam się ku zabiegom, bo po co się męczyć? Co będzie lepsze, zabieg laserowy czy chirgiczny?
magdeł

Re: Korekta powiek - chirurgicznie czy laserowo?

Post autor: magdeł »

trzeba umieć starzeć się z wiekiem, a nie znowu jakieś wymyślanie, by się odmłodzić. ja mam zmarszczki i akceptuje siebie w 100%. jak czasem widzę, to co mogą zrobić zabiegi, to za głowę się łapie, bo to tak, źle wygląda. tak to jest, jak człowiek nie zna umiaru.
Łasica

Re: Korekta powiek - chirurgicznie czy laserowo?

Post autor: Łasica »

To już indywidualna decyzja, więc sama musisz zadecydować. Sama zdecydowałąm się na taki zabieg i robiłam go laserowo. Z właśnych doświadczen to taką formę polecam. Podobno krótszy czas rekonwalescencji, przynajmniej tak słyszałam, ale w moim mieście nie miałam jakiegoś dużego wyboru.
ulała

Re: Korekta powiek - chirurgicznie czy laserowo?

Post autor: ulała »

ja z kolei miałam blefaroplastykę, którą robiłam w krakowskiej klinice vesuna u doktor makowskiej, całkiem niedawno. owszem, krótka rekonwalescencja była, ale to wcale nie było takie straszne jak wszyscy mówią. właśnie takie opinie, mnie tak trochę odstraszały, ale się odważyłam. w końcu czuje się dobrze w swoim ciele.
Leśna

Re: Korekta powiek - chirurgicznie czy laserowo?

Post autor: Leśna »

Lepiej bym tego nie ujela, a szczerze kazdy przypadek jest inny i moze lepiej umowic sie na konsultacje do lekarza. Przynajmniej takie jest moje zdanie. W sumie to zawsze moze Ci doradzic, co bedzie dla Ciebie najlepsze dla Ciebie. A skad w ogole jestes?
Daguśka

Re: Korekta powiek - chirurgicznie czy laserowo?

Post autor: Daguśka »

Jestem ze Szczecina. Chyba zrobię tak jak piszesz, zapiszę się na konsultacje, bo i tak nie pomogłyście mi się zdecydować. Tylko teraz się tak zastanawiam jak to będzie przy nowych obostrzeniach, bo znowu wszystko zamykają :( nie wiem czy gabinety medycyny estetycznej też.
Leśna

Re: Korekta powiek - chirurgicznie czy laserowo?

Post autor: Leśna »

I co, zapisałaś się w końcu na ten zabieg, a może ku zaskoczeniu wszystkich jesteś po? Nie ukrywam, że jestem ciekawa :) Daj znać co w końcu wybrałaś, o ile coś wybrałaś. Część gabinetów medycyny estetycznej funkcjonuje normalnie, więc wiesz jest nadzieja, że się zapisałaś.
Daguśka

Re: Korekta powiek - chirurgicznie czy laserowo?

Post autor: Daguśka »

Zapisałam się na zabieg. Zdecydowałam się jednak na klasyczną blefaroplastykę, teraz pozostało mi czekanie. W sumie ciesze się, że w końcu się na coś zdecydowałam. Jestem podekscytowana i bardzo ciekawa końcowego efektu. Mam nadzieje, że będę mogła normalnie funkcjonować.
ODPOWIEDZ