Mała firma

Masz modową zagwozdkę i chcesz poznać opinie innych? Szukasz konkretnego produktu i nie możesz go znaleźć? Nasza społeczność na pewno Ci doradzi!
Awatar użytkownika
Janina
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2022, 7:06

Mała firma

Post autor: Janina »

Chodzi mi po głowie taki pomysł, żeby zacząć pracować "na siebie", ale niestety sporo osób mi to odradza, bo wiadomo, że czasy dla przedsiębiorców, szczególnie w naszym kraju nie są najlepsze - co doradzacie, żeby w jakiś sposób się zabezpieczyć na początek? Może warto skorzystać z czegoś takiego jak faktoring? Czytam właśnie na ten temat na stronie https://www.aow.pl
izabelka

Re: Mała firma

Post autor: izabelka »

To wszystko zależy jakie masz podejście do tematu, otwierając własną działalność można się łapać pomocy z każdej strony, ja osobiście w temacie księgowości jestem zielona, ale z pomocą przyszła firma AFORTI AC sp. z.o.o gdyby nie oni moje początki nie zaczęły by się tak kolorowo. :)
Filip22

Re: Mała firma

Post autor: Filip22 »

Pamiętajcie, że nie ważne jak mała albo jak duża jest firma zawsze warto korzystać z dobrej księgowości. Sam zdałem sobie sprawę gdy mój znajomy rozpoczynał swoją karierę, ostatecznie skorzystał z oferty aforti ac aby mieć pewność, że wszystkie bieżące sprawy są w dobrych rękach

naleśniki mąka gryczana
Niki321

Re: Mała firma

Post autor: Niki321 »

Bez względu na większość czy rodzaj prowadzonej działalności, może się zdarzyć, że będziesz potrzebować usług firmy kurierskiej. Myślę, że najlepsze ceny będzie w stanie zaoferować broker. Pod adresem: https://www.sendit.pl/firmy-kurierskie możesz zobaczyć z jakimi przewoźnikami współpracuje Sendit, który moim zdaniem na ciekawą i korzystną ofertę.
bellsbells

Re: Mała firma

Post autor: bellsbells »

Jakie negocjacje szkolenie warszawa polecacie? Muszę nauczyć się rozmawiać troszkę inaczej z klientami, dlatego może w tym względzie jakoś to ogarniemy ? Dajcie znać, ja Was proszę, wskazówki mi będą nieodzowne.
juliia

Re: Mała firma

Post autor: juliia »

Również mentoring https://www.coachwise.org/mentoring-strefa-wiedzy/ to doskonałe miejsce dla osób poszukujących wsparcia w rozwoju zawodowym. Firma ta wyróżnia się nie tylko ciekawą ofertą, ale także angażującym podejściem do klientów, co stanowi dodatkowy atut.

projektowanie pokoju dziecka
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 56
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:14

Re: Mała firma

Post autor: foxi »

Czy to jest mała firma czy duża, trzeba ją prowadzić zgodnie z zasadami biznesowymi ale i księgowymi. Na szczęście na rynku w tej dziedzinie dużo się dzieje a biura rachunkowe wyciągają pomocną dłoń. Co do zasad biznesowych proponuję wam także pomoc jaką niesie firma szkoleniowa a manager kurs dla przedsiębiorców z pewnością pomoże w prowadzeniu firmy.
Gregor

Re: Mała firma

Post autor: Gregor »

Wyposażenie przestrzeni biurowej, nie jest prostym zadaniem, ponieważ liczy się nie tylko sam końcowy efekt wizualny, ale również komfort pracy. Dlatego dobrze jest postawić na różnego rodzaju akcesoria, które są niezbędne do pracy biurowej. Jednym z takich elementów są baterie rayovac - https://baterie-hurt.pl/pl/6_baterie-rayovac Warto zaopatrzyć firmę .
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 56
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:14

Re: Mała firma

Post autor: foxi »

Prowadzenie własnego biznesu napotkało w ostatnim czasie na kilka poważnych przeszkód, wśród których jedną z poważniejszych to brak pracowników. Firmy starają się ich pozyskiwać w różny sposób, wśród których są profity takie jak darmowa opieka lekarska czy karnety wstępu do klubów fitness .Pojawiają się i inne, oryginalne sposoby na zachętę dla pracowników jak catering kanapki , które dowożone są do firm w porach lunchu czy w porze śniadaniowej.
ODPOWIEDZ