Mole w ubraniach

Masz modową zagwozdkę i chcesz poznać opinie innych? Szukasz konkretnego produktu i nie możesz go znaleźć? Nasza społeczność na pewno Ci doradzi!
Awatar użytkownika
pruso
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2020, 10:59

Mole w ubraniach

Post autor: pruso »

Dziewczyny - nie wytrzymuję juz bo przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania a tam mole... wszędzie mole, które niszczą mi ciuchy. Psikamy sami jakimiś środkami do dezynfekcji ale nie radzi to nic... zastanawiam się czy nie zatrudnić do zwalczenia tych insektów firmy https://prusator.pl/ - podobno oni wykonują takie usługi. co sądzicie?
Awatar użytkownika
Kaskaa87
Posty: 16
Rejestracja: 25 lis 2019, 17:51

Re: Mole w ubraniach

Post autor: Kaskaa87 »

Ja bym się poważnie zastanowiła, czy zatrudniać firmę, czy jednak nie spróbować samemu z tym powalczyć, bo oni przyjadą, wezmą kasę, a nie jest powiedziane, że mole nie wrócą. Moim zdaniem powinnaś spróbować wykorzystać jedną z tych metod, które są opisane w artykule https://www.domowe-sposoby.pl/twoj-dom/ ... ubraniowe/ a jeżeli naprawdę nic nie pomoże, to może wtedy rozważ firmę.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 311
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:48

Re: Mole w ubraniach

Post autor: kasiakowa06 »

pruso pisze: ↑18 maja 2020, 11:08 Dziewczyny - nie wytrzymuję juz bo przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania a tam mole... wszędzie mole, które niszczą mi ciuchy. Psikamy sami jakimiś środkami do dezynfekcji ale nie radzi to nic... zastanawiam się czy nie zatrudnić do zwalczenia tych insektów firmy prusator.pl/ - podobno oni wykonują takie usługi. co sądzicie?
A na takie robale sprawdzi się dezynfekcja jaka jest ozonowanie? Bo robili nam ostatnio z Ozonusa https://ozonus.pl/ i się zastanawiam, czy mogło pomóc? :roll:

Obrazek
Awatar użytkownika
norberkolka
Posty: 67
Rejestracja: 08 wrz 2020, 7:58

Re: Mole w ubraniach

Post autor: norberkolka »

Ubrania kupowane przeze mnie z bloga http://maps.google.lk/url?q=https://otherlife.pl/ są ekstra, bo mole ich nie chcą. Dlaczego? Sam nie mam pojęcia. Może im nie smakuje :D A tak na poważnie, chyba mają bardzo dobry materiał, którego mole nie ruszają.
Butik Luisa - odzież

Re: Mole w ubraniach

Post autor: Butik Luisa - odzież »

Szukając wyjątkowych ubrań damskich podążając za najnowszymi trendami to koniecznie zwróćcie uwagę na nasz sklep butiku Luisa https://luisacerano-bydgoszcz.pl/ w którym znajdziecie wyjątkowe kompozycje, dodatki i nowe kolekcji marki Luisa Cerano. Jednocześnie zapewnimy Wam pomoc naszej obsługi i profesjonalnej stylistki. Pozdrawiamy serdecznie!

fuser xerox 7120
ODPOWIEDZ