Naturalne kosmetyki na odbudowę cery i poradzenie sobie ze zmarszczkami

Masz modową zagwozdkę i chcesz poznać opinie innych? Szukasz konkretnego produktu i nie możesz go znaleźć? Nasza społeczność na pewno Ci doradzi!
EmilkaEś

Naturalne kosmetyki na odbudowę cery i poradzenie sobie ze zmarszczkami

Post autor: EmilkaEś »

Szukam przede wszystkim dobrej jakości kosmetyków do dbania o swoją cerę i jej zdrowy wygląd pomimo wieku bo już widzę że coraz więcej pojawia się u mnie zmarszczek, ale i przebarwienia. Mam nadzieję, że będę w stanie skorzystać z Waszych wskazówek i oczywiście liczę, że temat będzie nam się dobrze rozwijał :)
Wińka

Re: Naturalne kosmetyki na odbudowę cery i poradzenie sobie ze zmarszczkami

Post autor: Wińka »

Jeśli przede wszystkim zależy Wam przede wszystkim na wysokiej jakości, naturalnym składzie i jednocześnie odpowiednim zakresie działań do Twoich potrzeb czy to cera trądzikowa, przebarwienia, czy może po prostu słaba jędrność i nawilżenie no to naprawdę dobrze wygląda tutaj marka Summe https://summe.pl/ bo zdecydowanie warto dobrać optymalne rozwiązania, bo co do skuteczności działania naprawdę trudno mieć zastrzeżenia i widzę mega pozytywne zmiany u mnie ;)
PaulianDeś

Re: Naturalne kosmetyki na odbudowę cery i poradzenie sobie ze zmarszczkami

Post autor: PaulianDeś »

Dokładnie, jeżeli zależy Wam właśnie na profesjonalnym wsparciu i jednocześnie wysokiej skuteczności to właśnie w przypadku marki Summe można znaleźć specjalne rozwiązania dopasowane do cery, jednocześnie o naturalnym składzie na który szczególnie zwracam uwagę bo wiem że na nie moja skóra zdecydowanie najlepiej reaguje i muszę przyznać, że seria Cell C Line z wegańskimi komórkami macierzystymi ze słodkiej pomarańczy działa cuda :)
EmilkaAś

Re: Naturalne kosmetyki na odbudowę cery i poradzenie sobie ze zmarszczkami

Post autor: EmilkaAś »

PaulianDeś pisze: ↑28 wrz 2021, 7:29 Dokładnie, jeżeli zależy Wam właśnie na profesjonalnym wsparciu i jednocześnie wysokiej skuteczności to właśnie w przypadku marki Summe można znaleźć specjalne rozwiązania dopasowane do cery, jednocześnie o naturalnym składzie na który szczególnie zwracam uwagę bo wiem że na nie moja skóra zdecydowanie najlepiej reaguje i muszę przyznać, że seria Cell C Line z wegańskimi komórkami macierzystymi ze słodkiej pomarańczy działa cuda :)
No i super! To może rzeczywiście warto będzie sprawdzić bo o nich jeszcze wcześniej jakoś nie słyszałam
Jońka

Re: Naturalne kosmetyki na odbudowę cery i poradzenie sobie ze zmarszczkami

Post autor: Jońka »

Co do pielęgnacji domowej to jak najbardziej marka summe wypada bardzo dobrze, jednak trzeba zadbać o systematyczne stosowanie. W przypadku kłopotów ze słabą jędrnością, czy zanieczyszczeń polecam zajrzeć na https://summe.pl/seria/balance/ z której również korzystam i naprawdę nie mogę jak na razie powiedzieć złego słowa, bo odzyskałam blask i też niedoskonałości jest coraz mniej
ODPOWIEDZ