Salon kosmetyczny, a laser diodowy

Masz modową zagwozdkę i chcesz poznać opinie innych? Szukasz konkretnego produktu i nie możesz go znaleźć? Nasza społeczność na pewno Ci doradzi!
Łyska

Salon kosmetyczny, a laser diodowy

Post autor: Łyska »

Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór wyposażenia do salonu kosmetycznego? Jeżeli tak to będę wdzięczna za konkrety, szczególnie jeśli chodzi m.in o laser diodowy czy macie dużo klientek na depilację tego typu, będę wdzięczna oczywiście za wskazówki!
Biśka

Re: Salon kosmetyczny, a laser diodowy

Post autor: Biśka »

Akurat szukając dobrej jakości laserów diodowych jednak warto zwrócić uwagę na Lumeni. Dobry stosunek jakości do ceny i jednocześnie licząc przy tym na fachowe wsparcie szkoleniowe które szczególnie kiedy dopiero zaczynacie na nim pracować jest kluczowe, aby wykonywać zabiegi w odpowiedni sposób z długotrwałym efektem.
Ośka

Re: Salon kosmetyczny, a laser diodowy

Post autor: Ośka »

Ważne, żeby podczas usuwania owłosienia jednak zadbać o długotrwały efekt w swoim salonie, dlatego akurat urządzenie Lumeni IFApro https://ifapro.pl/laser-diodowy/ który działa zarówno w przypadku obszarów bikini, pleców, nóg, a także klatki piersiowej, pach, skóry głowy i innych części ciała. Jednocześnie zapewniają pełne wsparcie obsługi i oczywiście szkoleniowe.
Łyska

Re: Salon kosmetyczny, a laser diodowy

Post autor: Łyska »

Ośka pisze: ↑17 wrz 2021, 13:33 Ważne, żeby podczas usuwania owłosienia jednak zadbać o długotrwały efekt w swoim salonie, dlatego akurat urządzenie Lumeni IFApro https://ifapro.pl/laser-diodowy/ który działa zarówno w przypadku obszarów bikini, pleców, nóg, a także klatki piersiowej, pach, skóry głowy i innych części ciała. Jednocześnie zapewniają pełne wsparcie obsługi i oczywiście szkoleniowe.
A to ciekawe, no zobaczymy co z tego u nas wyjdzie i czy się ostatecznie zdecydujemy.
Saśka

Re: Salon kosmetyczny, a laser diodowy

Post autor: Saśka »

Według mnie również warto tutaj właśnie wymienić rozwiązania o wysokiej wydajności i jakości, dlatego według mnie warto zajrzeć na https://ifapro.pl/laser-diodowy/ znajdziecie u nich przede wszystkim optymalne rozwiązania dla swojego biznesu co pozwoli oczywiście zwiększyć efektywność pracy i tym samym przyciągając klientów, bo u nas również nie brakuje chętnych na zabiegi :)
miśka121

Re: Salon kosmetyczny, a laser diodowy

Post autor: miśka121 »

Najlepszy salon kosmetyczny z Andrychowa jaki znam, to ten z ofertą dostępną na stronie: http://sekretpiekna.net.pl . Wybór zabiegów jest całkiem spory, ale najważniejsze, że są one przeprowadzane tak jak należy, dzięki czemu na pewno osiągniesz oczekiwane efekty i zrelaksujesz się w tym miejscu.
Młoda

Re: Salon kosmetyczny, a laser diodowy

Post autor: Młoda »

Laser kosmetyczny w salonie kosmetycznym to must-have, dlatego polecam Ci hurtowanię https://mimari.com.pl/pl/c/Lasery-Kosme ... er-sPTF-/1 mają lasery w różnych technologiach IPL (Intense Pulsed Light) oraz LASER (Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation). ja barałam u nich E-Light IPL+RF, który posiada wiele funkcji i może być wykorzystywany do różnych celów terapeutycznych, takich jak: usuwanie przebarwień i rumienia, redukcja owłosienia, fotoodmładzanie oraz redukcja łojotoku.
ODPOWIEDZ