spadki pomoc prawna Gdańsk

Masz modową zagwozdkę i chcesz poznać opinie innych? Szukasz konkretnego produktu i nie możesz go znaleźć? Nasza społeczność na pewno Ci doradzi!
tormik

spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: tormik »

Cześć. Zmagam się z sytuacją, w której nagle połowa rodziny domaga się swojej części po spadku, co jest dla mnie bardzo trudne. Nie będę w stanie poradzić sobie z tym samodzielnie i potrzebuję pomocy doświadczonego prawnika. Czy mógłbyś polecić mi kogoś, kto specjalizuje się w prawie spadkowym?
rose

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: rose »

Niestety nie mogę Ci nikogo doradzić, ponieważ nie mieszkam w tej części polski. Jednak grunt to się nie poddawać i oczywiście nadal poszukiwać odpowiedniego mecenasa. Będzie dobrze
Zuzka

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Zuzka »

Jeśli mowa o sprawach spadkowych, warto postawić na profesjonalną pomoc prawną. Usługi Michała Mindykowskiego są dobrze znane w tej dziedzinie, dlatego warto rozważyć skorzystanie z jego doświadczenia. Szczególnie, jeżeli jesteście z Gdańska. Nic nie tracicie, a możecie zyskać spokój :)
curro

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: curro »

Moja mama dostała spadek na spółkę ze swoimi 3 braćmi. Pozostała trójka w ogóle nie przejmowała się losem osoby zmarłej, ale ręce po pieniądze chcą wyciągnąć. I tak się zastanawiam, czy prawnik od spraw spadkowych może nam jakoś w ten sytuacji pomóc? Moim zdaniem nie powinni otrzymać takiej samej kwoty, co moja mama.
ODPOWIEDZ